Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 41 hétben járok, ma megnézte...

41 hétben járok, ma megnézte a doki, és azt mondta, h 1 cm-re nyitva van a méhszájam, és jól fel van puhulva. Ez mit jelent? Hamarosan szülni fogok? Vagy ez nem jelent semmit? Már nehezen bírom.

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 18:12
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Sajnos még mindig dehol semmi :( :( Most már aztán teljesen ki vagyok borulva. Közben teljesen elment a nyákdugó, de ezen kívül semmi jel nincs. Hétfő este indítják, ha addig nem indul el magától, de akkor is valami ballonos módszerrel, amitől iszonyatosan rettegek, mert állítólag jobban fáj, mint a szülés.

Egész este könyörögtem a babának, hogy szülessen meg, de reggel van, és meg egyben :( :( :(

2010. máj. 15. 08:06
 22/28 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy mikor lesz meg a babád! :)
2010. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Hát, erre én is... Van olyan, aki szintén így kihúzta a végét? Most vannak ugyan valami jóslóim, de messze állok a szüléstől. Hacsak egyik percről a másikra nem indul be... Pár hete még izgatott voltam, aztán türelmetlen, majd csalódott, most pedig csak nézek ki a fejemből :(

Bárcsak elindulna az éjjel... De hiába imádkozom :(

2010. máj. 15. 21:42
 24/28 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta, az orvos, hogy ne egyek, mert éhes lesz a babám, és akkor ikjön

egész nap alig ettem, már majd elájultam az éhségtől, de semmi. lassan sajnállak, biz isten, de ne aggódj, ki fog jönni. vagy így, vagy úgy, de meg lesz! drukkolok neked!

2010. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok, tegnap délután, közel egy napos vajúdás után végre megszületett Viktória! Nagyon szép, imádom :)
2010. máj. 17. 15:19
 26/28 anonim ***** válasza:
Szia.Szivből gratulálok nektek a kicsihez!!Sok egészséget kivánok mindkettőtöknek!
2010. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

05-13 14:26 vagyok

Gratulálok és üdv az anyukák között!:)) Jó egészséget és sok tejet kívánok! Találkozunk a babák témakörben.

2010. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok, akit éheztetett az orvos :D Örülök, hogy jól vagytok! Nagyon sok boldogságot és jö egészséget kívánok nektek!
2010. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!