Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 41 hétben járok, ma megnézte...

41 hétben járok, ma megnézte a doki, és azt mondta, h 1 cm-re nyitva van a méhszájam, és jól fel van puhulva. Ez mit jelent? Hamarosan szülni fogok? Vagy ez nem jelent semmit? Már nehezen bírom.

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 18:12
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig itthon vagyok, elmúltak a görcsök, és a barnázás is :( Pedig már olyan boldog voltam, hogy végre szülni fogok! Nem tudom, mit tegyek. Már mindent kipróbáltam (lépcső, homeó, forró fürdő, csípős kaja, szex,...). Nem hiszem el, hogy még most sem indult be a szülés :( :( :(
2010. máj. 13. 11:52
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szorítok neked,hogy minél előbb meginduljon!!!Kisfiú vagy kislány lesz a baba?
2010. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Szia!Én dettó így voltam mint te,de nekem végül indították mert nem indúlt be magától.Könnyű gyors szülésem volt.
2010. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Sétálj egy nagyot. Az segít a legjobban tágulni. És nyugalom, nincs már sok.:)
2010. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
De izgalmas ez! :D Nekem 3 kisfiam van, a kicsi 18 hónapos: Nekem 2 napig fájt a drekam, mire megindult a Szülés! Írd meg mi törétént! Sok boldogságot!
2010. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Szia!Még otthon vagy??
2010. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon jól esik, hogy így ismeretlenül is ennyien drukkoltok nekem!

Még itthon, fájdogál a derekam, és a hasam is tompán görcsöl. A nap folyamán volt még némi barnázás, és a nyákdugóból is ment el egy kevés. Közben beszéltem a szülésznővel, és felvilágosított, hogy nem egy centire, hanem egy ujjnyira vagyok nyitva, ami 2 cm :) Szerinte a hétvégén meglesz a baba, remélem igaza van!

Remélem, most már nem fogja abbahagyni, ha eddig eljutottam! A kórházba is viszem a laptopot, írok, ha végre megtörténik!

2010. máj. 13. 15:52
 18/28 A kérdező kommentje:
Ja és kislány, aki a Viktória nevet fogja kapni, ha végre előbújik!
2010. máj. 13. 15:53
 19/28 anonim ***** válasza:
A lányok már csak ilyenek:)Az én babám is nehezen indult,aztán annyira belehúzott,hogy 1,5óra alatt meglett.Neked is gyors és könnyű szülést kívánok!!Hol fogsz szülni?
2010. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Úgy látom, ma nem írtál. Szerintem már babázol! Remélem legalábbis!!! Sok boldogságot nektek!
2010. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!