Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36+5 hetes vagyok. Szerdán...

36+5 hetes vagyok. Szerdán 2111 volt a méhszájam. Szerintetek meddig húzom még?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék,más vágyam sincs csak még a héten szülni.10 hete alig tudok menni,és a lányomat is alig tudom ellátni,olyan semmirekellőnek,nyomoréknak érzem magam!Ezért szeretnék már túl lenni ezen az egészen!

Légyszi írjanak olyanok akik ilyen értékekkel nem "húzták" sokáig!


Előre is köszi!


2011. ápr. 8. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Aranyos amit írsz :-)

Nos én nem tartozok a megszólítottak közé, de drukkolok, hogy hamar végetérjenek a megpróbáltatásaid! :-)

2011. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Ari vagy!:-)
2011. ápr. 8. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:

szia én is 36 + 5 hetes vagyok :) bár 2100-es méhszájjal. 31. héten vissza kellett tartani mert beindultak a fájások.Dokim mondta ez még simán lehet túlhordás, gondolom Neked már a belső méhszáj is nyitva van .... ?


Én is szeretném már látni a kislányom , ugyh drukkolok h mihamarabb meglegyen!!!

2011. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen már teljesen nyitva van az "aranykapu",csak az Öcsi nem akar kibújni rajta.Pedig vizsgálat után a dokim már csodálkozva kérdezte,hogy még nincsenek fájásaim,ilyen érték mellett?!

Remélem a fiam hamar meggondolja magát!!!!


Várom a további válaszokat!

2011. ápr. 8. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:

36. hét: 2100

37. hét: 2111

38. hét: 1222

39. héten született meg a fiam.

2011. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, remélem te nem így jársz! Én is azt akartam, hogy hamarabb bújjon ki, majd amikor hazaengedtek a kórházból reménykedtem, hogy még 1-2 napot kibír(bent feküdtem 2,5 hétig) aztán másnap hajnalban mehettünk szülni.

Jó babázást, szép szülést!

2011. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!