Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mire számíthatok? 40 hetes...

Mire számíthatok? 40 hetes leszek szerdán. A méhszájam ma még teljesen zárt volt és kemény.

Figyelt kérdés

Kisfiút várok,nem tudom, mennyit számít ez ilyenkor.

Első baba.



2008. jún. 30. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 30. hét óta nyitva és semmi... 39 hetes vagyok. Viszont az első terhességemnél pikk pakk kinyílt. Minden megtörténhet. Lehet hogy ma szülsz, de lehet hogy két hét. :( Én is keresem a praktikákat és a jeleket, mert már nagyon nehezen viselem, de semmi. Jó lenne valami erős front...


Kitartás (mondom én, aki extra hisztis :))


Judy

2008. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A baba neme nem befolyásolja, hogy mikor szülsz. Nekem a kisfiam nagyon gyorsan érkezett, de nekem már a 36. héten kinyílt a méhszáj 1 újjnyira. Ha még zárt teljesen a méhszájad, akkor nem valószínű, hogy máris szülsz, de nem is lehetetlen. Amivel segíthetsz, ha már szeretnél szülni, egy kis lépcsőzés vagy kismama torna, vagy szokták ajánlani a szeretkezést, állítólag az is beindíthatja a szülést. Remélem hamar szülsz és láthatod a kincsedet. sok sikert
2008. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért jó tudni,hogy a helyzet nem reménytelen.:)

Én is extra nyűgős vagyok,de úgy látszik a kisfiam nem kíváncsi mág a külvilágra.

Kitartás Neked is és köszi,hogy írtál!:)

2008. jún. 30. 21:49
 4/6 A kérdező kommentje:

Mostantól csakis gyalog fogok közlekedni,hátha beválik.

Köszönöm a választ!:)

2008. jún. 30. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Én két hete sétálgatok 2 újnyira nyitva.Több,mint 1 hete hordom túl,de semmi.Melegviízben fürdök és szeretkezünk is.Belőlem még a front sem hozza ki.Sokan mennek zárt méhszájjal szülni és hamar tágulnak.Kitartást az utolsó napokra!:)
2008. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A férjem szerint én még ikreket is képes lennék túlhordani.:)

Köszönöm a választ,kitartás Neked is.

2008. júl. 1. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!