Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeretném kérni a tapasztalata...

Szeretném kérni a tapasztalataitokat Foreveres ill. homeopátiás készítményekben?

Figyelt kérdés
Melyikek azok a termékek amiket érdemes megvenni, hasznos lehet a terhességnél, szülésnél esetleg utána pl. gátsebre stb. Kérlek írjatok nekem tapasztalatokat, ki mit használt ami bevált neki. Pl hallottam van egy homeopátiás készítmény ami nagyon megkönnyíti a szülést hallott erről valaki valamit?
2010. máj. 12. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Chaulophyllum, Cimicifuga, Arnics montana - ha ezeket beírod a keresőbe, rengeteg választ fogsz kapni, sokan leírták már, hogyan kell szedni ezeket a homeos bogyókat a szülés előtt és közben. Én is innen kaptam az ötleteket annak idején, nálam nagyon bevált, nagyon könnyen és gyorsan szültem.

Szülés után a gátsebre szintén nagyon jó volt az FLP Aloe spray, 10 nap után már nem okozott gondot, hogy rendesen tudjak ülni.

Szóval én ajánlom mindenképp, de legalábbis megéri, hogy beleolvasgass a régebbi kérdésekbe, mert rengeteg hasznos válasz van.

Minden jót kívánok, és könnyű szülést!

2010. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg, nem Arnics, hanem Arnica!
2010. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A cimicifuga és a caulopyllum jó méhszájlazító, 36. héttől szedhető. Mindkét babámat gyorsan és nagyon könnyen szültem, én csak ajánlani tudom.

Terhességeim alatt végig ittam az FLP-s aloe vera gélt (natúrt vagy a barryt) és szedtem a B12 vitamint. Mindkét terhességem problémamentes volt, jó véreredményekkel.

Gátsebre vegyél FLP-s first sprét, millió más dologra jó és csodát tesz.

Tejfokozásra az arnica homeos bogyót szedem

2010. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is használtam ezeket a homeós bogyókat. És az utolsó hónapban én pl. étkezésekkor nagy fitness labdán ültem csak. Mire beértem a kórházba 7 cm-re nyitva voltam, úgy, hogy óriási fájdalmaim nem voltak, és azt hittem, hogy jósló fájások. Közben megfőztem, szendvicseket készítettem, bepakoltam a bőröndbe a maradék cuccokat, letöltöttem a memóriakártyáról a képeket, hogy legyen hely, aztán szóltam a férjemnek, hogy szülünk, jöjjön haza a munkából.

Azonnal a szülőszobára kerültem, és nem is szedtem a bogyókat a vajúdás alatt, nem volt rá szükség. 3,5 óra alatt meglett a babám.

A málnalevél teát is lehet iszogatni 36. héttől, napi egy csészével.

Könnyű szülést.

2010. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a nagynéném unszolására FLP First spray-vel fújkáltam a gátsebem. Az lett az eredménye, hogy a bőröm körbenőtte a varratot, és a varratszedésnél a dokinak fel kellett szakítania azt a friss bőrt az ollóval. K..va jó érzés volt. Azóta meg sem közelítettem a flakont.

A homeopátiás szereket viszont ajánlom.

2010. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!