Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan vizsgálat, amiből...

Van olyan vizsgálat, amiből kiderülhogy sérült-e annó szeméremcsontom, ha már meggyógyult/gyógyuló félben van?

Figyelt kérdés

Hosszú leszek,bocsi.

8.hónapban balesetet szenvedtem,amikor kénytelen voltam futni.(nem hosszú távot,de elég gyorsan).Akkor éreztem valami süllyedést/szétfeszítést a szeméremcsontomnál.Kórházba vittek,azt hittük a szülés indult meg,azért fáj a csontom.Semmilyen vizsgálatot nem végeztek,amivel a szeméremcsontom állapotát nézhették volna meg.Én mondtam,hogy irgalmatlanul fáj,de betudták a baba nyomásának,mondván mindenkinek így fáj.Szülés sehol,kiengedtek.Kb 2 hétig nem tudtam lábraállnni,fordulni.(ezt a többi sérülésemre fogták)

Okt.12.én szültem.Azóta még mindig fáj a szeméremcsontom.Szinte mindentől.Emelés,sétálás stb.

Lehet,hogy a balesetem alatt valami történt?Ha igen,létezik olyan vizsgálat ami visszamenőleg kimutatja az akkori sérülést?Esetleg röntgennel?Még látszódhat ott valami ami sérülésre utalhat?


2010. máj. 10. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Röntgenen a régi törések is látszanak.
2010. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Röntgen kimutat minden régi törést, repedést

De futás közben nem szokott a szeméremcsont megrepedni.

2010. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem a csontra gondoltam,a porcos részre.hirtelen nagy súly nehezedik rá.ettől gondoltam.aki próbált futni a terhessége végén,talán tudja miről beszélek
2010. máj. 10. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:

A szemérmecsont az nem proc.

Most futottál vagy baleseted volt?

2010. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jaj,tudom hogy nem porc a szeméremcsont.a középen lévő porcos összekötettetésre gondolok.nem vagyok orvos,bocs nem tudom a szakkifejezéseket.

szülés előtt futottam

2010. máj. 10. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ott bármi a futástól megrepedt/eltört volna akkor az azt jelentené hogy a csontos állaga összetétele sz.r

.Ha így lenne akkor a szülésnél szana meg szét törtél volna

2010. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!