Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányai császárosok, mik a...

Tatabányai császárosok, mik a véleményetek?

Figyelt kérdés
A kórházról,az orvosról,az ott dolgozókról...mindenre kiváncsi vagyok!:)

2017. febr. 20. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Két hete császároztak, fogadott orvosom nem volt.

Ennek ellenére semmi negatívumot nem tudok mondani.

A doki rendesen végezte a dolgát, az osztályon a nővérek kedvesek, segítőkészek.

Első 24 órát a megfigyelőben vagy, 8 óra után állítanak fel először. A babákat három óránként hozzák, elsőre inkább csak kézbevenni tudod, második alkalommal már mellre tenni is segítenek.

Mindenkihez odamennek, hogy megy-e a szoptatás, ha kell, segítenek. Elég nagy hangsúlyt fektetnek az anyatejes táplálásra.

Pár nap után, ha elég fittnek érzed magad, (és van hely) mehetsz rooming in szobába a babával.

Ha veled minden OK, a baba is jól van, és elindult a súlya felfelé, négy nap után mehettek haza. Pár nap múlva egyszer visszamész varratszedésre, aztán kész.

Szóval szerintem nem kell idegeskedni, semmi gond nem lesz.

Nem tudom, van-e ami még érdekel.

2017. márc. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)És az apák mikor láthatják a babát?Ők megkapják míg te a műtőben vagy még?
2017. márc. 10. 10:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem azért nincs ennyi pozitív tapasztalatom, a műtét rendben zajlott,kedvesek voltak. A nővérek nem egyszer megcsinálták ,hogy a babákat a folyosóra kitolták,ott sírtak,mikor megkérdeztük,hogy behozhatjuk-e őket, ránkförmedtek,hogy majd ők,és hosszú percekig még az ajtó előtt sírtak. Több első babás volt a szobában,de senkihez sem mentek oda,vagy kérdezték meg,hogy megy-e a szoptatás,pedig többnek segítségre volt szüksége. Császár után 4 órával már oldalra fordulva szoptattam.

A véralvadásgátló után többször mi mentünk,hogy még nem kaptuk meg,akkor megint kaptunk a fejünkre,hogy mért nem szóltak hamarabb. Apuka szülés után láthatja a babát,utána csak képernyőn keresztül.

2017. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!