Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baba-mama szoba avagy "rendes"...

Baba-mama szoba avagy "rendes" kórterem? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni, nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam. A védőnő azt mondta, hogy a baba-mama szobában nincs idő semmire, a babát egy pillanatra nem hagyhatod egyedül, ezt értem is, de pl. ha látogatóm van??

Viszont ha rendes kórteremben fekszem, talán több időm lenne a pihenésre. Köszönöm a segítséget!


2010. máj. 8. 10:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat, csak a saját tapasztalatom írom Neked.

Én alapítványi szobában voltam, ami 10.000 ft volt egy éjszaka és ott voltam egyedül a babával együtt, a látogatók bejöhettek, így nem nekem kellett mindíg kimenni hozzájuk. Ez egy jó dolog szerintem. A férjem szinte egész nap velünk volt ami nagyon jó volt. Este is velem lehetett a baba, de én megkértem a csecsemőst, hogy vigye be az osztályra és etesse, mert még akkor nem volt tejem és nem akartam, hogy sokat veszítsen a súlyából, mert minnél hamarabb haza akartam menni. Nagyon aranyosak voltak a nővérkék, mindent megmutattak a baba körüli teendők közül. Ez nekem így nagyon jó volt. Most 21 hónapos a fiam és most vagyok 33 hetes és most is ilyen szobába szeretnék menni. Remélem lesz hely.

Azt a baba-mama szobát ahol velem van a baba éjjel nappal és többen vagyuk együtt, azért nem választanám, mert ezekben általában 6 baba-mama van és ezek közül nincs olyan, hogy egy ne sírna éppen mindíg, így az én babámat zavarná és nem lenne nyugodt, és engem is zavarna. Azt meg, hogy ne legyen velem és rendes korteremben legyek, megint nem választanám, mert nem azrt vártam rá 9 hónapot, hogy utánna meg pihenjek és ne velem legyen rögtön.

2010. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én az első babámnál rendesben voltam, a másodiknál babamamásban. Össze se lehet hasonlítani! A babamamásnál 1 nappal előbb lett tejem, mert akkor szopizott, amikor csak akart, úgy vittem haza a gyereket, hogy már ismertem, nem tömték meg tápszerrel, cukros teával. szóval egyértelműen babamama szoba. és igenis lehet úgy is pihenni, hogy a baba melletted van. olyankor még egy csomót alszanak.
2010. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
89%

22:09-es

Nem mindenhol lehet látogatni a babákat. Pl. Kecsekmét, Orosháza stb. Csak egy üvegfalon keresztül nézhetik a látogatók !!!!

Ha nem tudod, hogy máshol hogy van, inkább ne írd, hogy mindehol be lehet menni.

Nálunk pl. a férjem csak a szülőszobán látta a lányunkat, onnantól kezdve mikor már csak hazamenetelnél. Nálunk sajnos így van. Nincs más választás.

A pelenkát nálunk éppúgy cserélték minden szopi után, hát jó kis pelenkakiütést kapott volna napi két pelustól. Nem tudom miért kell általánosítani.

2010. máj. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!