Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyucik szülés után mikor...

Anyucik szülés után mikor próbálkoztatok a szexel milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
6hónapja szültem ,2x probalkoztunk nekem fàjt illetve kellemetlen volt,pedig nagyon kivanom mar ... Hogy lehetne enyhiteni? Vagy fejben dől el hogy engedek vagy sem? Vagy a testem jelzeseit figyeljem??
2017. febr. 11. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
4 hónapja szültem, igaz én császárral, de nekem így is kellemetlen a szex. Olyan mintha szűk lennék nagyon. Amikor a szüzességem elvesztettem, az sem volt ilyen fájdalmas. Mondjuk nekem a libidóm kb nulla sajnos.
2017. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy letelt a 6.hét megpróbáltuk. Elsőre nem volt túl kellemes még másodikra sem, viszont együtt voltunk továbbra is amikor volt időnk. Most ott tartok szülés után 4 hónappal h jobb mint szülés előtt! Szóval hajrá! Egyre jobb lesz mindig! :)
2017. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Síkosító nem segít?
2017. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Sokáig gyógyult a gátsebem, ezért csak 4 hónappal szülés után próbálkoztunk. Elég kellemetlen volt, de az is közrejátszhatott, hogy kicsit érzékeny maradt a gátam és folyton azon paráztam, hogy elszakad. Az orvos azt mondta, nem történhet ilyen, de valahogy nehezen engedtem el ezt a gondolatot. Most egy éves a babám, most kezdünk helyrerázódni.
2017. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Húúúú én ugyanúgy voltam, mint az első. Ráadásul olyan hüvelyszárazságom volt, ami plusz nehezített a dolgon. Most kezdek helyrerázódni, hogy már nincs szopizás. (2 éves)
2017. febr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a gátseb miatt az elején fájdalmas volt. Talán 6-8 hét letelte után próbálkoztunk először, de az első alkalmak inkább kellemetlenek voltak. Összesen kb. 4 hónap kellett, hogy ott helyre jöjjek
2017. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Császáros voltam, 5. héten voltunk együtt először. Eleinte szerintem próbálkozzatok a síkosítóval, ha nem megy, akkor megfelelő szakember felkeresése segíthet (nőgyógyász, pszichológus).
2017. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 6 hét után probálkoztunk. Fájt 4-5 alkalommal, utána csak néha belenyilalt.. De néha mostanában is belenyilal szex közben, vagy után. 4 hónapja szültem
2017. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!