Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az utóbbi napokban furcsán...

Az utóbbi napokban furcsán érzem magam. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem fáj a pocim, hanem az eddigieknél máshogy érzem a szurkálásokat. A picit mindig lent érzem, leszakad a derekam, 5 percenként pisilnem kell és lejebb ereszkedett a hasam is... még "csak" 33 hetesek vagyunk, nem akarok még szülni. Ezek lehetnek előjelek??
2008. okt. 7. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell pisilned,mert a manó feje beilleszkedett,(lejjebb ment a hasad).Még ettől lehetnek hetek hátra,de a 40.t nem biztos hogy kivárod,nálam is hasonlóan volt,38.ra szültem.Könnyű szülést!Ne aggódj,nem lesz baj.
2008. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már vannak furcsa napok:) Nem kell megilyedni. A front, az ősz, sokminden bezavar, a napi 20 fok különbség...

SEmmi baj, én még túl is hordtam, úgyhogy ne félj. Puhenj ilyenkor sokat, és ne gondolkoz:-)

2008. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, nekem is ilyen tájban kezdődött valami hasonló változás. Most pedig alig várom, h előbújjon a drágánk, mert csütörtökön lesz vége a 40. hétnek.
2008. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszön a válaszaitokat!! azért megyugodtam!! :) könnyű szülést, boldog babázást hamarosan!!
2008. okt. 8. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!