Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 2111-es a méhszájam, akkor...

Ha 2111-es a méhszájam, akkor távozott már a nyákdugó? Vagy nem, lehet nem vettem csak észre? 37 hetes vagyok. És az igaz, hogy közvetlenül szülés előtt már nem mozog annyit a baba? Mennyi az a kevés mozgás, napi hány?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

- Ha a nyákdugó távozik, akkor barnás folyésod van.

(tehát nem.)

- Nemrég olvastam az Anyák Lapjában, hogy a 35. héttől kevesebbet mozognak, mert többet alszanak, így fejlődik az agyuk.

- Szülés előtt nem vettem észre kevesebb mozgást, bár ilyesmit sokszor hallok.

-napi hányat meg nem tudom, én sosem számoltam, és minden gyerek más, van, aki alapba mozgékonyabb odabent.

- A saját bébidhez képest gondolják.

2010. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahog tágul a méhszájad úgy távozik a nyákdugó is, van akinek egyben van akinek külön, de ha nem észleltél semmilyen más színű cupák dolgot, akár kicsit akár nagyot akkor még nem távozott, bár szerintem erre elég kicsi az esély, szerintem csak nem vetted észre.

Nekem nem mozgott kevesebbet a lányom szülés előtt, a szülőszobán is éreztem hogy mocorog, de sokan mondják hogy észreveszik.

2010. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 37. héttől volt 2111 a méhszáj. Mikor kinyílt sárgás valami távozott 3 napig, amiről azt hittem hogy a nyákdugó, de az csak szülés közben ment el. A babám szülés előtt napokkal már kevesebbet mozgott.
2010. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!