Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5-10 percenként bekeményedik,...

5-10 percenként bekeményedik, feszül a hasam. Szülni fogok?

Figyelt kérdés
36. hétben vagyok,reggel óta tompán fáj a derekam és az alhasam is,mintha meg akarna jönni a menstruációm.Plussz még ez a keményedés.Erős görcsöm nincs.Menjek orvoshoz?
2008. szept. 27. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek valószínű jósló fájások. Nem lenne szabad még szülöd. Ha nagyon izgulsz és nem jó a közérzeted bemehettek a kórházba,hogy nézzenek rád, de szerintem csak nyugalom. Pihenj egy kicsit enyhülnie kell.
2008. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezek a tunetek vannak nekem is mar egy hete.Az alhasfajdalmam elmulik ha nospat veszek be es kemenyedesnel magneB6ot.egy ket oraig segit.
2008. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem,hogy az első babámat a 35. héten szültem,igaz császárral.Ezért aggódom annyira!
2008. szept. 27. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a 36. héttől nem baj ha megszületik elvileg. Én 38 héten szültem. nekem is előtte sokszor volt ilyen tapasztalatom mint neked. rengeteget keményedett, volt hogy már indulni akartunk.

szerintem mutasd meg magad dokinak, nehogy elkedj kinyílni. vagy pihenj sokat, vagy vegyél egy nem túl meleg fürdőt. a meleg jót tesz, ellazít. de ne legyen forró!!!

minden jót neked.

2008. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,ez az induljak,ne induljak dolog nálam is meg van!Azt hiszem egyenlőre várok,ha nem történik ennél több,hétfőn meg amúgy is mennem kell az orvoshoz!Legalább még a mai megasztárt megnézhetem!:)Köszönöm a tanácsot!
2008. szept. 27. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:

igen ezek joslófájások.

DE ha a keményedés rendszeres 10percenként jön,az már az igazi is lehet.Ha folyamatosan mondjuk 1órán keresztül rendszeres időközönként keményedsz,irány a kórház.persze ez még abba is maradhat,nekem is voltak joslófájásaim(34.héttől),már volt olyan hogy indultunk a kórházba és abbamaradt.aztán a 39.héten minden fájdalom nélkül elfolyott a magzatvizem és 6óra múlva meglett a kisfiam.

szóval, a békesség kedvéért, ha rendszeres lesz menj a kórházba, vagy az orvosodhoz.

boldog még minimum 2hét babavárást

8hetes kisfiú anyukája

2008. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!