Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit fizettek a fogadott...

Mennyit fizettek a fogadott orvosotoknak a szüléskor? (Magánrendelésen már otthagytunk egy vagyont. )

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 22:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én a magánrendelésen 5 ezreket (uh pld. 12 ezer volt). Szüléskor 100 e Ft-ot kapott, de utólag megbántam. Rövid szülésem volt, kb. fél órát volt bent. :(
2010. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
akkor én a szerencsések közé tartozom.magán rendelésre jártam én is.nekem csak 1 ezres volt minden alkalom.a szülésnél sem mondta meg mennyit kér.sajnos császárral kellettem szülni.de életmentő volt.30 ezret adtam.
2010. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én is magánrendelésre jártam, de kifizettük a 100ezret szülés után és nem sajnáltam tőle egy centet sem, mert nagyon meg is érdemelte. Végig törődött velünk, bármikor hivhattam telefonon is, nagyon figyelmesen és alaposan minden alkalommal megultrahnagozott hogy lássuk minden rendben e a babával. Császáros voltam egyébként. De utána is mindennap bejött megnézni még a szabadnapján is. Tehát ő megérdemelte szerintem.
2010. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nálam nem jött be pld. egyszer sem hozzám a szobába, amig bent voltunk a gyerekkel. Csak a 4. napon jött, mielőtt hazamentünk, hogy menjek varratszedésre. Sztem a pénzen ő is nagyon meglepődött, mert a hathetes kontrollon épphogy csak a nyakamba nem ugrott, de megölelt és megpuszilt, mikor érkeztem, és mikor mentem el, akkor is.. kicsit olyan ciki volt az egész.. éreztem, h a pénznek szólt a nagy "üdvrivalgás" :(
2010. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
magánrendelésen fizettem 20 ezret, vizsgálatonként 5 ezret és utána azt a pénzt amit kaptunk a 4 pecsétért. Nem emlékszem mennyi volt, 60 vagy 70.
2010. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Maganrendelesen fizettem 5000et alkalmankent. Szulesre ennek 10xeset, szulesznonek 30000et.
2010. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Magánrendelésen 3e. alkalmanként, a szülés (spontán fejvégű) 35000, de én előtte már benn feküdtem a kórházban, és szenteste szültem:) Mondjuk pont ő volt az ügyeletes.
2010. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30e adtunk hát kinek hogy 100000 húúú mi annyit nem engedhetünk meg nekem majd 2 havi fizetésem!persze igy is nagyon kedves volt a doki és a szülésznő ő nem fogadott volt 5e adtunk és még mielőtt hazajötünk meglátogatott megnézte a "lányát aki nála jött világra"nagyon jól esett !
2010. ápr. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Magánrendelőbe jártam terhesgondozásra, alkalmanként 7.000 Ft volt, mindennel. Amikor kértem, hogy szülésnél is ő legyen, mondta 100.000 Ft!! Szívtam a fogam, de mondtam, ok, megpróbáljuk. De végül miatta (egészségügyi okok), mást kellett választani az utolsó pillanatban, ő ajánlotta 2 nappal a sülés előtt. Rövid szülés volt, probléma mentes, 40 ezret kapott végül. Rendes, figyelmes volt.
2010. ápr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40ezret adtam a szülés után, a terhesgondozáson összsesen 35ezret hagytam ott. Nekem sok volt, de megérte.
2010. ápr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!