Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért kellene befeküdnöm, ha...

Miért kellene befeküdnöm, ha a szülés nem indul a kiírásig? Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
azt mondta a doki, szerinte végigviszem a babá, de menjek vissza a kiírás napján, 15én, és eldönti be kell-e feküdnöm. edi minden rendben volt, kicsit kevesebb az átlagnál a magzatvizem, de a baba rendben van. a méhszájam gyakorlatilag zárva van. miért kellene befeküdnöm? ha nem kell feltétlenül, akkor kivárnám, míg magától indul a szülés, nem szeretném, ha elindítanák. pedig már a 37.héttől szülni mennék! :-) ha meg csak megfigyelni akar, akkor minden nap be tudk menni, közel a kórház, amúgy a párom és é is ott dolgozunk... ill. én most nem :-)
2010. ápr. 11. 11:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
8.35-ös válaszoló, aki szintén április 15-re vagy kiírva! Nálatok van vmi újság?
2010. ápr. 14. 18:21
 12/12 A kérdező kommentje:

ígértem, megírom a fejleményeket!

voltam nst-n és vizsgálaton. c1111 vagyok végre!!!!!! :-)

a szülésznőm szerint ez a mi hétvégénk lesz, ezt az nst-ről mondja... hát legyen úgy! :-)

a dokim adott időt, minden rendben, naponta nst, és ha betöltöm a 41.hetet és még nincs baba, akkor kell csak befeküdnöm. de szerinte sem lesz rá szükség. :-)

2010. ápr. 15. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!