Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért kellene befeküdnöm, ha...

Miért kellene befeküdnöm, ha a szülés nem indul a kiírásig? Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
azt mondta a doki, szerinte végigviszem a babá, de menjek vissza a kiírás napján, 15én, és eldönti be kell-e feküdnöm. edi minden rendben volt, kicsit kevesebb az átlagnál a magzatvizem, de a baba rendben van. a méhszájam gyakorlatilag zárva van. miért kellene befeküdnöm? ha nem kell feltétlenül, akkor kivárnám, míg magától indul a szülés, nem szeretném, ha elindítanák. pedig már a 37.héttől szülni mennék! :-) ha meg csak megfigyelni akar, akkor minden nap be tudk menni, közel a kórház, amúgy a párom és é is ott dolgozunk... ill. én most nem :-)
2010. ápr. 11. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a kiírás után be kell feküdni, kórháza válogatja, hogy mikor. A hol én szültem, ott 4-5 nappal. És ott szörnyen lassan telnek a napok, a babára várva. Igazából nem csinálnak semmit, amire ne tudnál bemenni . CTg-t, me uh-t Ctg-t nekem a végén kettőt is csináltak naponta. Szerintük így jobb helyen vagy, és ha bármi komplikáció törénne, akkor ott vagy helyben. Én azt mondom, hogy első gyereknél csináld azt, amit mondanak. Ha lenne még egy, aki otthon vár, akkor már nem is tudom. Lehet, 1-2 napot elcsalnék., de az a legfontosabb, hogy egészséges legyen a baba.
2010. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

mindenképp azt teszem, amit mondanak! A kisfiam az első!!!

:-) csak azt hittem, hogy a 41.héttől kell befeküdni...

2010. ápr. 11. 11:33
 3/12 anonim ***** válasza:

Elvileg a 40.betöltött hét után az orvos felelős a babád és a te egészségedért!

Én is 40+5naposan feküdtem be:-(Kicsit tényleg rossz a várakozás dehát a baba érdekében ezt ki lehet bírni!

2010. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én mindkét fiammal 40+0 voltam,amikor befektettek.

Minden nap reggel és este ctg volt.Kétnaponta OPT, ami ilyenkor már lényeges! OPT után pedig méhszájvizit.

Nekem szerencsém volt, mert jó szobatársakat fogtam ki,és így telt az idő.

2010. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenhol befeküdni!


Nekem azt mondták, hogy be kell mennem minden nap, hogy megnézzenek (nst, stb), vagy feküdjek be, ha nem tudom megoldani.

Megoldottam. Inkább bejártam. A kiírás után 9 nappal spontán indult be a szülés.

2010. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! akkor a dokim eldönti, mi lesz jó.
2010. ápr. 12. 05:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálatok is Apás-szülés lesz? Melyik kórházban fogsz szülni?

Én Pesten az Uzsokiba.

Én is 15-re vagyok kiírva, és pont megnyugodnék, ha 13-án nem küldenének haza a kórházból ctg után, mert 120 km-re lakom tőle!

Akár mennyire is rossz lesz, mert lassan 23 hónapos Nagylányomat kell itthon hagynom, de inkább a kórházba induljon be a szülés, mint az hogy itthonról keljen még felvezetni a Páromnak, úgy, hogy ott ülök mellette.

Üdv egy 22 hónapos kislány anyukája aki 39 hetes kisfiú kismamája is.

2010. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igen apás lesz :-)

alig várom már én is!!!

remélem magától elindul !

Szigetváron szülök.

Azért 120km nem semmi! Gondolom ott volt jó orvos.

kívánom, hogy szerdán bújjon ki a csöppség!!!

További szép napot és várakozást!!

2010. ápr. 12. 12:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, majd írd meg a fejleményeket!

Az egyik válaszoló

2010. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oksa, holnap este, ha hazaértem, megírom mit mondtak! de a hétvégét még szeretném 'kisírni', hogy itthon maradhassak! :-)
2010. ápr. 14. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!