Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A vedonom azt mondta hogy sok...

A vedonom azt mondta hogy sok folyadekot igyak hogy legyen tejem-igaz ez?

Figyelt kérdés
mert en meg azt olvastam egy babavaro konyvben hogy a sok folyadek bevitel az ellenkezo hatast fejti ki...mi az igaz ebbol?
2008. szept. 23. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tényleg sok folyadékot kell inni, de nem mindegy, hogy mit. A legjobb a szénsavmentes ásványvíz (abból is a Nestlé Aquarel, vagy a Jana, mert alacsony a nátrium tartalma). Meg ugye a levesek. Azokat bőven kell fogyasztani. A legjobb tejképző a köménymagleves.
2008. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég hallottam hogy az alkoholmentes sör is nagyon jó!
2008. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Folyadékot kell inni, napi 3 litert, de annál többet nem kell.És szüléshez is kell inni, és szülés után meg főleg!!
2008. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valóban sok féle folyadékot érdemes inni, gyümölcslevek, rántottleves stb. Viszont akinek alapjáraton kevés a cicijében a tejmirigyek száma, az tonnaszámra is ehet, ihat sajnos. Ebben is van egy kis genetika:-(

Anyukám sem sokáig tudott szoptatni, hát sajnos én sem a két csemetémet. Pedig nagy cicink van:-)

Unokahugom pedig, aki nem sok folyadékot ivott kismellű és másfél évig szoptatott:-)

2008. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokat kell inni. A kisfiam 6 hetes lesz és sok tejcsi van hálistennek. Sok rostoslevetiszok, háromféle szopis teát és barna sört és rengeteg köményes tojáslevest és rántásos leveseket. Sok tejcsit neked is!
2008. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!