Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes es 4 naposak vagyunk...

36 hetes es 4 naposak vagyunk Picimmel. Ma megvettem a Caulophyllum thalictroides homeopatias bogyokat. A vedonom 3szor 10 bogyot irt fel. Elkezdhetem oket szedni, nem sok ez a napi 30 bogyo?

Figyelt kérdés
Nem tudom jelent-e ez valamit, de vasarnap ota, nagyon faj a szemeremcsontom korul a hasam alja, folallnom nagyon nehez, es menni is nagyon nehezen tudok. Ez lehet elofajas?
2008. nov. 6. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ez még nem előfájás. Nekem már egy hete fáj ugyanígy szerintem csak beilleszkedett a pici feje. A gyógyszerben nem tudok segíteni, én nem szedek semmit. Minden jót! 37 hetes kismama.
2008. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen a homeós bogyód hígítása? Mert az is fontos.

Nekem a Caulophyllum 5ch-t mondta a szülésznő a 35. héttől, de nekem csak napi 5 golyócskát javasolt és vajúdás közben fél óránként ötöt. A harminc valóban soknak tűnik így elsőre, de biztosan tudja a szülésznőd, hogy mit szabad...

2008. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi, akkor nincs mese, megkerdezem a szulesznomet :-)

Szep szulest es nagyon sok boldogsagot kivanok a babakkal!!!

2008. nov. 6. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!