Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császármetszés...

Programozott császármetszés előtt "hagynak" vajúdni faros baba esetén?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 19:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel a programozott császár azt jelenti, hogy x hónap y napján z órára bemész a kórházba és megcsászároznak.
2010. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Csak annyit tudok hogy bekell feküdnöm de nme mondták hogy mikor műtenek kvázi azt sem hogy kell-e előtte vajúdni...
2010. ápr. 5. 19:21
 3/23 anonim ***** válasza:
szia! hát ez sok mindentől függ. pl: hol szülsz, van-e dokid, stb. Sógornőmet hagyták vajúdni, hajnal 2-től reggel fél 7-ig mert akkor ért be a dokija addig meg más nem nyúlt hozzá. már attól félt kinyomja a kislánya lábát, mert ült benne a baba, nagy jó fájásai voltak, 4 ujjnyi volt mikor jött a dokija reggel.végül nem lett semmi baj. a kiscsaj azóta már 7 éves:)
2010. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
nincs fogadott dokim,ügyeletem fogok szülni.
2010. ápr. 5. 19:34
 5/23 anonim ***** válasza:
azt még hozzáteszem hogy neki is programozott volt megbeszélve 39 hétre, de a baba úgy gondolta előbb jön és ha jól emlékszem 2 vagy 3 nappal a megbeszélt előtt indult meg a szülés.
2010. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

ügyeleten mindig van bent doki, úgyhogy nem kell arra várni hogy jöjjön a tiéd ha esetleg úgy adódik, hogy előbb ki szeretne jönni a babád:) Én nem aggódnék a helyedben.

Én most azért aggódok, hogy nekem progi császáros legyen a következő babám....

2010. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

elvileg 12.-ére vagyok kiírva de már holnap azaz 1 héttel a kiírt előtt bekell feküdnöm,a doki szerint akihez jártam terhesgondozásra császármetszés lesz de senki nem mond semmit pedig kérdeztem.


Kíváncsi vagyok hogy ilyenkor létezik hogy megvárják amíg beindul??és ha túlhordom akkor 2 hétig bent fekszem?

2010. ápr. 5. 19:43
 8/23 anonim ***** válasza:
Off: miért kell azért programozott császár, mert faros???
2010. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Utolsó!

-Előreeső köldökzsinór

-baba feje nem tud áthaladni a szülőcsatornán a test után

-oxigénhiány alakulhat ki nagy eséllyel a babánál


google...

2010. ápr. 6. 09:36
 10/23 anonim ***** válasza:
Be inditják oxitocinnal,egy kis fájást csinálnak mert a babát felkésziti a születésre.Vajudni nem hagynak mert az a lényeg hogy a szülő csatornába ne jusson be,mivel természetesen nem szülhetsz.Hogy meddig tart függ attól is mikor szabad a műtő.
2010. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!