Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ki mennyi pénzt...

Szülés után ki mennyi pénzt tud/tudott a FOGADOTT orvosának adni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 11:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
fogadott doki 40, cserepes orchidea az ügyeletes szülésznőnek :):)
2010. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
az előző vagyok és ez egy nagy kórház, van amelyik doki nem is fogad el pénzt. :):)
2010. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

20 ezret, szülésznőnek 10 -et.

Jártam terhesgondozásra, az alkalmanként volt 7 ezer, kb 5-6 szor.

2010. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50 ezret
2010. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Dokimnak 20 ezret, többet nem tudtam, 3 gyerek mellett. A szülésznő egy doboz bon-bont kapott, pár órát töltött csak velem, soha többet nem láttam, és előtte sem.
2010. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Fogadott dokinak,normál szülésért 35+pia(+magánrendelés)

Nem fogadott szülésznőnek 10+bon-bon.Nagyon rendes volt,ő jött váltásra reggel és végig velünk volt.Az éjszakás nem volt túl segítőkész.

2010. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Fogadott dokim volt,aki mindig az sztk-ban fogadott,így magánrendelésre nem kellett költenem.Császár lett a vége így 50 ezret kapott.
2010. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
az én dokim sajnos 80-100e-t kér, úgyhogy 80at fog kapni. Szülésznőnek 20at gondolunk. de elég felháborítónak tartom, hogy megszabja az orvos, szimpatikusabb lenne, ha a szüléstől függne (mármint mikor hívjuk be, mennyi időt tölt velünk, adódnak-e komplikációk...)
2010. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Bár elégedett voltam mindennel, egy forintot nem adtam egyiknek sem, ez nálam elvi kérdés. Ő kap fizetés a munkájáért, ahogy én is. Zsebbe egy forintot sem, nagyon hálapénz ellenző vagyok.

Megköszöntem a segítségüket, és láttam adokin hogy szinte nyújtja a kezét a pénzért (nem fogadott, hanem az éppen ügyeletes nődoki volt). Erre hangosan megkérdeztem tőle, hogy talán vár még valamit tőlem? Láttam hogy elpirult, majd hirtelen dolga akadt...

2010. ápr. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
bocsi,utolsó,de a kérdező kifejezetten fogadott! dokit kérdezett.
2010. ápr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!