Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésnél hogy vágnak?...

Császármetszésnél hogy vágnak? Bikinivonalban vagy köldöktől lefelé hosszában?

Figyelt kérdés

Faros baba,programozott császár,ügyeleten.

Tapasztalat?


2010. márc. 25. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Engem bikini vonalán vágtak mind a kétszer, sőt a barátnőmet is. Ha jól tudom, már csak nagyon extrém esetben vágnak köldöktől lefele, mert a bikinivonalas az elfogadott.
2010. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is bikinivonalnál vágtak.
2010. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is bikinivonalban van a vágásom. Én úgy tudom, hogy csak sürgősségi esetben vágnak köldöktől lefelé függőlegesen.
2010. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta nekem hogy ha faros a baba akkor köldöktől lefelé vágnak mert másképp nem férne ki.:S
2010. márc. 25. 13:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Faros babát szültem ügyeletesnél, császárral. Bikinivonalban vágtak, teljesen lent, a szeméremszőrzetben.

2010. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Áááá, marhaság, az illetőtől többet ne fogadj el tanácsot :-)

A külső vágás horizontális - extrém eset kell ahhoz, hogy ne így legyen, nagyon kis súlyú koraszülött baba például másképp nem szedhető ki.

De ha neked terminuskor lesz előjegyzett császár farfekvéses babával, akkor az egy horizontális vágás lesz, tuti.

2010. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
engem is vízszintesen vágtak, ráadásul olyan mélyen, hogy ott már szőrös vagyok, szóval semmiből sem látszik ki. Faros volt a babám. A mellettem lévő cigánycsajt függőlegesen vágták, de nem tudom, miért. 8 hete szültem.
2010. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is bikinivonalnál vágtak. Kétrészes fürdőruciban sem látszik egyáltalán.
2010. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én babám is faros volt,bikini vonalban vágtak.
2010. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam is faros, lábtartásos volt, bikinivonalban vágtak. A kórterembe hoztak mellém egy csajt, őt hosszában vágták, 16 órát vajúdott, nem tágult, a baba meg már nagyon nagy veszélyben volt.
2010. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!