Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyen szülő kismamák!...

Szombathelyen szülő kismamák! Április 1-től megváltozik a látogatási rend?

Figyelt kérdés

Hétköznapokon 15.00-17.00ig.Munkaszüneti napokon 10.00-11.30ig és 15.00-17.00ig.

Hát elég gáz.Most olvastam a neten.Gondoltam szólok.


2010. márc. 25. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem is baj,mikor megszültem,utána tök kellemetlen volt,h nagyvizit idején is volt látogatás,meg reggel is,mikor jött a gyerekororvos. Meg kellemetlen volt,h nyugodtan ebédelni se lehetett stb... ez mind a kismamák és babák nyugalma érdekében van. én örültem volna ha igy lett volna
2010. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon durva. Ha ilyen látogatási időben fogok szülni, akkor kiveszem a vip szobát. (kislányom 8 hós). Remélem fog még változni. Új dokinő vezette be.
2010. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen dokinő vezette be??
2010. márc. 28. 14:19
 4/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem nem rossz ez az intézkedés, annyi, hogy azért délelőtt is rendszeresen kellene 1-2 óra. Én decemberben szültem, de nem örültem annak, hogy nap közben akkora volt a jövés-menés. Meg hogy a kedves hozzátartozók nem bírják ki, hogy ne rongyoljanak be a kórtermekbe, az le van sz@rva, hogy valaki éppen szoptat mondjuk, és ezt nem szeretné vadidegenek szeme láttára... Ha szerencséd lesz, három napot kell benntöltened, örülni fogsz, ha nem folyamatosan szállingóznak a látogatók egész nap, hanem pár óra alatt letudod őket.
2010. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart a sok látogató. A Kneffel főorvos nyugdíjba megy, és helyette jön egy nő.
2010. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!