Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Számithatok, hogy elöbb jön a...

Számithatok, hogy elöbb jön a baba?

Figyelt kérdés
Leht hülye kérdés,sőt mivel a 3.babánkat várjuk,de eddig mindegyik szülésem más volt. z elsőnél éjjel jöttek hirtelen a fájások,a másodiknál a magzatvizem folyt el,de hasonlót nem tapasztaltam egyiknél sem. Most vagyok 38+4 napos és tegnap este óta iszonyu derékfájás kinoz+a szeméremcsontom is nagyon fáj minden mozdulatnál amik nem mulnak.3 hete vizsgáltak akkor volt 2100értékü a méhszájam,holnapután kell mennem megint. Keményedéseim már régóta vannak,de nem rendszeres időszakba. Eddig nem volt derékpanaszom,de most borzalmas,menni,ülni,feküdni is alig tudok. Mi a véleményetek?
2010. márc. 22. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a másodikkal volt ilyen, hogy néha éjszaka csak vártam, hogy mikor lesz vége, és tudok végre aludni, bár nekem 35-től ment ez. Jóslók is voltak, egyszer másfél órán át 5 percesek, reméltem, hogy már indulunk majd, de leálltak.

Nekem addig "hiába" volt derékfájás, amíg nem rendszereződtek és sűrűsödtek 3 percesre, addig nem indult be...

Viszont 38-on már megvolt a baba...

Szurkolok Neked!

2010. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!