Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gyerekágyas osztályra mikor...

A gyerekágyas osztályra mikor jöhet látogatoba az apuka, és meddig lehet nála a baba? Pécsen az édesanyák utján Fogok szülni, meddig lehet kivinni a babát az apukának és a töbi látogatohoz?

Figyelt kérdés
Ugy értem ha jön az apuka látogatni azt tudom hogy nem jöhet be a szobába de a babát menyi idöre vihetem ki hozzá?Hallotam olyan korházrol ahol az apuka segitht a baba ellátásában a mamának de az nem valoszinü hogy itt vab?!Mik a tapasztalataitok,hogy van a látogatási rend??PÉCSIEK IRJATOK,AKI TUD VALAMIT ERRŐL!!Köszönök minden választ elöre is!!!
2008. szept. 11. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
reggel 9 és este 7 között jöhetnek látogatók. a szobába nem lehet bemenni, csak a társalgóba/ebédlőbe. én 4 hete szültem ott. a baba addig lehet ott, ameddig akarjátok, ill. ameddig ő jól elvan veletek.
2008. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 9-től este 7-ig van a látogatás, bárki mehet, akit csak szeretnél. A szobába nem lehet bemenni, hanem van egy közös tér, ahol az étkezések is zajlanak, oda nyílnak a szobák is, tehát nem kell az osztályról kimenni. Oda mehetnek a látogatók, és oda mész ki hozzájuk te is. Ha látogatód jön, szól a nővérke, ha nem vagy épp kint. Amúgy én örülök neki, hogy a szobába nem lehet bemenni, engem zavart volna, ha mindenkinek a rokona bemászkál, amikor én mondjuk nem vágyom társaságra, vagy éppen szoptatok. A babát annyi időre viszed ki, amennyire akarod. Persze ha épp vizsgálatra viszik el, akkor nem, azt meg lehet várni. Ja, amikor ebéd van, akkor azt a látogatóknak kint meg kell várni, mert nem lenne helyük.
2008. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!