Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha választhatnál, szülnél...

Ha választhatnál, szülnél április elsején?

Figyelt kérdés
Lehet, a nőgyógyászom aznap indítja majd be a szülésem, mert diabétesz miatt nem vár a kiíírt napnál tovább.
2010. márc. 17. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én csütörtökön töltöm a 38. hetet és április 2-re vagyok kiírva. De mindenki azzal viccel hogy már elsején meglesz a baba.

Szerintem felesleges ezzel törődni, a lényeg hogy egészséges legyen. Nekem is volt ismerősöm aki április elsején született, de annak idején mi sem törődtünk vele.

2010. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én április 3-ra vagyok kiírva, simán benne van a pakliban, hogy 1-je lesz belőle, de nem foglalkozom vele, szerintem ez teljesen lényegtelen, ugyanolyan nap mint a többi, csak néhány nagyokos kinevezte bolondok napjának. Az a fontos, hogy minden rendben legyen, a dátum az mindegy.

2010. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én április 12.-ére vagyok kiírva de benne van a pakliba az elseje is.

Nekem lényegtelen hányadika,legalább lesz min nevetni később:-))

2010. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Tavaly április 4-re voltam kiírva. Annyira örültem volna neki, ha április elsején szülhettem volna a valóságos dátum helyett! De toxémia miatt már március 4-én megcsászároztak. Hidd el, kettőnk közül Ti járnátok jobban még mindig az április elsejével. Legalább neked majd nem kell azzal foglalkoznod, hogy a baba utolérje a kortársait!


Nézd, mindenkit ugratnak valamiért gyerekkorában... nagyon kevés gyereket nem. Van, akit a nevével, van akit a duci vagy cingár alkatával, a nagy fejével, az elálló fogával, a tesójával ugratnak.... HA akarnak, úgyis találnak valamit. Ha a gyereked megtanul a legjobban nevetni magán, úgyis leszállnak róla. A felnőttek meg már nem fogják neki felemlegetni... Legalább csaphat később nagyon bolond szülinapokat, és meglesz rá mindig az alibije! :)))


Szóval, szerintem annyira mindegy, hogy április 1 vagy 2.

2010. márc. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szültem április 1-én. 2008-ban. 5.-re voltam kiírva, de 31.-én hajnalban elindult, és csak ápr. 1-én 0:55kor lett meg, 26 óra vajúdás után. Azt se tudtuk milyen nap van, a doki már beírta a márc. 31-et, aztán lehetett áthúzni. De nagyon jó volt!
2010. márc. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Tavaly márc.28-ra voltam kiírva.Elsején indították volna,mert nagy baba volt.29.-én megszületett.

Egyébként én ápr.4-én születtem(nem tudom,hogy te éltél-e már akkor,amikor mindent fellobogóztak,és e nap ünnep volt).Nos apukám mindig azt mondta,hogy születtél volna három nappal előbb,az is jobb lett volna!

2010. márc. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden kultúrában megvannak a hasonló dátumok, de pl. a bolondok napja nem mindenhol április 1-jére esik. Van, ahol ez a nap nem jelent semmit.

Egyébként nálunk is benne van a pakliban, én viccesnek tartanám és tényleg olyan dolog, amin minden évben lehet nevetni!

2010. márc. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Én március 25.-ére vagyok kiírva második babával. Az elsőt pont egy héttel hordtam túl, ezért elképzelhető, hogy most is így lesz, és akkor pont ápr. 1-én fog születni a baba. Engem nagyon nem zavar, ha akkor akar jönni, de mi megbeszéltük a dokival, hogy ha lehetséges, akkor ne aznap indítson, ha szükség lesz rá.

Szerintem beszéld meg az orvosoddal, hogy nem szeretnéd, ha aznap indítana!

Gyors szülést kívánok mindenkinek!

2010. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A párom április elsejei, ezért mikor valahol kérdezik az adatait, akkor nem az áprilisit diktálja, hanem hogy 04.01. Őt anno sokat ugratták gyerekkorában a szülinapján, de sosem vette magára. Ő az én bolondom :)
2010. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) aranyos válaszok :) igazából, ahogy olvastam, az jutott eszembe, hogy az iskolákban árilis elsején mindig fordított nap van, és mekkora nagy dolog az egyébként is, talán még különlegesebb is, ha valakinek akkor van a szülinapja és gyermekként ez nagyon nagy élmény. Felnőttként pedig már nincs is igazán jelentősége, valóban, majd egyvalaki igazi bolondja lesz, ha aznap lesz :) Bárhogy lesz, úgy lesz :) Mindenhogy jó lesz! Köszönöm szépen!
2010. márc. 18. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!