Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nemsokára szülnél de a...

Ha nemsokára szülnél de a párod nem érdeklődne felőled egy hónapja szólnál neki ha megindult a szülés?

Figyelt kérdés
Nagyon haragszom de nem tudom eldönteni ha megindul a szülés akkor szóljak -e neki?Vagy értesítsem -e a születésről.Szinte semmiben nem segített eddig sem sem anyagilag sem erkölcsileg.
2009. jan. 23. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Nagyon sajnálom,hogy ilyen a párod.

Én biztos nem szólnék előtte, max amikor már megvan a baba küldenék neki egy sablon smst, hogy xy ekkor és ekkor ennyi kg-val , ennyi cm-vel megszületett. (Ennyit és nem többet).

2009. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Biztos, hogy ez rosszul esik Neked- teljesen érthetően... Szégyellje magát.

Az neki eddig sem volt fontos, mi van veled, meglehet, ez után sem lesz. MAGAD és a kicsi miatt szólj neki! Azért, hogy úgy érezzed: te megtettél mindent.

Most és itt ez nem hiúsági kérdés sajnos, érdemes a sértett egódat félretenni kicsit-csak a gyerek miatt.

Egészséget és boldogságot Nektek!

2009. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem az elsőnek van igaza.Biztos,hogy nem akarta a "párod"(nem tudom hogy lehet annak nevezni ilyen embert)ezt a gyereket.Én nem szólnék semmikor sem neki.Majd értesíti a gyámhivatal vagy a bíróság amikor a gyerektartás lesz intézve,vagy az apaság kérdése.Egy ilyen embertől nem várhatsz semmi jót,felesleges zaklatni.Ha érdekelnétek,vagy legalább a gyereke akkor úgyis jelentkezne magától.Ha Te egyedül is vállaltad ezt a gyereket,akkor gondolom úgyis elrendeztél megterveztél már mindent,hogy boldogultok nélküle.Ráerőltetni úgysem tudod magatokat.Sajnálatos,hogy így kell babát szülnöd.


Remélem jól ellesztek nélküle is,és majd találsz egy rendes embert magatok mellé valamikor,aki tényleg szeretni fog bennetekt.

Minden jót nektek.

2009. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Én a helyedben értesíteném egy sms-el minimum.

Legalább a te lelkiismereted legyen rendben.

2009. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Én értesíteném a szülés megindulásáról, aztán hallgatnék. Csak nem bírja ki, hogy ne hívjon fel később, hogy na mi lett a vége, megszületett-e.

Azért szólnék neki, mert az ő gyermeke, joga van tudni, illetve én nagyon sokszor hallottam már olyat, hogy akkor kezd a férfiakban valami megmozdulni, s talán esély van rá, hogy szép lassan ráébred arra, hogy mindez a terhesség nem csak fikció volt, hanem tényleg van egy gyereke. Hátha emiatt visszatér.

Én nem bántanám, nincs értelme, viszont az esélyt megadnám neki, hogy felfogja, hogy mi újság, s visszatérjen.

2009. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Ha megszületett a bébi,én egy sms-t dobnék neki,de csak amolyan sablon szöveggel mint mindenki másnak.

Én is pont ilyen helyzetben vagyok csak én az én apukámmal vagyok így.És én is így cselekszem majd.

Valóban aZ a lényeg,h a te lelkiismereted rendben legyen,többet úgysem tudsz tenni.

A többi meg majd alakúl vhogy.

Nagyon boldog babavárást és jó egészséget Nektek.

2009. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szia.en hasonlo hejzetbe vagyok mint te csak mi 2honapos terhesen maradtunk szet mert kessel fenyegetett,en bisztos hogy nem szolok neki,mert amit tett szamomra nem megbocsajthato.o azota nem jelentkezett en ugy vagyok vele ha eddig nemerdekelte a gyerek eztan se erdekelje.na de ha veletlen jelentkezni fog magatol,nemfogom eltiltani tole a gyereket.39hetes kismama.sok szerencset
2009. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szemét láda! Nem lehet könnyű így babát várni. Nagyon sajnállak:((( Gondolom most nagyon erősnek kell lenned, hogy ne emiatt a rohadt szemét senkiházi férfi miatt törd magad. Gondolj a kis babádra! Őt is előre sajnálom, hogy ilyen apja van. :(( Szerintem ne értesítsd. Az ilyen nem érdemli meg. Nagyon szomorú ilyet mondani, de ha eddig nem érdekelte, hogy mi lesz a gyerekével akkor szerintem ez után se fogja. Szerintem ne szólj neki. Had érezze milyen ha tudomást sem vesznek róla. Egy idő után úgyis leesik neki, hogy megszületett a gyereke, akkor talán keresni fog. Azt javaslom akkor is csak a tartási díj ügyében állj vele szóba.

16 hetes kismama

2009. jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!