Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túlhordó kismamák hogy vagytok...

Túlhordó kismamák hogy vagytok? Èreztek valamit? Hányadik baba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Holnap leszek 41 hetes holnap fekszem be a kórházba. Hétfőn indítják a szülést ha a fiam nem dönt máshogy. Első baba és sajnos semmi bajom nem fáj semmi és tök jól érzem magam a vízesedést nem számolva.:) Te?

2010. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én ma vagyok 40+2 hetes.Első babám lesz.Bevizesedtem,nagyon fáj a medence csontom a szemérem csontom,esténként már alig bírok menni,de semmi görcsölésem sincs.Arra várok,hogy bármikor egy felállásnál hirtelen elmegy a magzatvizem,de még semmi pedig nem hagyom el magam.Végzem itthon a házimunkát,már az ablakokat is megpucoltam,de sehogy sem akar kijönni! :) A baba mozgására persze mindig odafigyelek nehogy baj legyen és töltögettem a mozgási táblázatot!
2010. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia elsö.

Szerintem mink írogatunk ma´r egymásnak egy másik kérde´sre.....

Èn ma 40+4 vagyok.Minden ok,de fáj mindenem.Tegnap azt hittem már hátha.De nem.Méhszáj 2cm nyitva,a magzatvíz mára kicsit kevesebb,méhlepény ok.

Du egy jó se´ta lesz a lányommal.

2010. márc. 17. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!