Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után csak a VIP szobába...

Szülés után csak a VIP szobába mehetnek be a látogatok, a többibe nem?

Figyelt kérdés
Főként Nyíregyháza érdel.
2010. márc. 15. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem oda sem,és ez nem is baj.
2010. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Db. Kenézyben, oda sem.
2010. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Elvileg GYőrben se jöhet be a látogató a szobába, csak a folyosón lévő társalgóba.
2010. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Pesten szültem a Bajcsyban, éppen két éve. Nálunk a nem vip szobákba is nyugodtan bejöhettek a látogatók. Egyedül a szoptatások idején kérték meg őket, hogy menjenek ki a folyosóra, meg persze olyankor, ha valamelyik kismama éppen pihenni akart.


Nálunk szó szerint reggeltől-estig bent volt Nagyi is, meg a párom is, de nekem szerencsém volt, mert nem fizetős, de egy ágyas szobát kaptam a babámmal, így az én látogatóim nem zavartak senkit.


Egyébként a rendszer rooming-in, tehát például az én fiam nem is járt bent csecsemősöknél, mert ha nekem éppen dolgom volt, akkor is volt mellette valaki, aki figyelt rá. :)


Szerintem kórházfüggő, hogy bejöhetnek-e a látogatók...

2010. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez maximálisan kórházfüggő.Én Bp.-en a Szt.István khzban szültem,és ott a kórtermekbe is nyugodtan bemehetnek a látogatók(én ezt előre tudtam,és semmi gondot nem jelentett nekem).Sokan ki vannak ezen akadva,ezért úgy gondolom,hogy még idejében meg kell kérdezni.Ha ez nem felel meg,másik intézményt kell választani.
2010. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nyíregyen szültem 2007 nyarán,most is ott fogok ápr.7-re vok kiírva.Nem,nem jöhettek be a látogatók,ki kell menni a folyosóra.Sztem ez abszolúte rendben van mert nem egymagad vagy egy szobában.Én nem örültem volna,ha felváltva kellett volna bámulni egymás látogatóit.Higiéniai szempontból sem tartom előnyösnek,hogy ismeretlenek hozzátartozói bemászkáljanak.Addig bejöhettek,amíg egy.egy nehezebb csomagot behoztak,pl. vizet,hogy ne kelljen cipekedned.
2010. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó vok,te mikor szülsz?Ki az orvosod?Fogadtál szülésznőt?Bocsi,ha indiszkrét vok:))
2010. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha a fizetős szobára gondolsz,oda bemehetnek,ott lehetnek veled.
2010. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Május 11-re vagyunk kiírva. Orosz főorvos úrhoz járok és Podlovicsné Marikát fogadtuk fel szülésznőnek.
2010. márc. 16. 12:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Tavaly májusban szültem Szombathelyen.A VIP apartmanba bejöhettek a látogatók.Sőt még látogatási időn kívül is.
2010. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!