Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A baross utcában a szobába...

A baross utcában a szobába jöhetnek a látogatók vagy ki kell menni a folyosóra a gyerekágyas osztályról? A piciket ablakon mutatják vagy megfoghatják a rokonok? Tényleg van egy vagy két ágyas szoba amiért külön kell fizetni? Augusztusba fogok szülni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,ki kell menni a szobából,be nem mehet senki.A kicsit ki lehet vinni,de szólnak hogy vidd vissza a szobába.De senki nem viszi vissza,csak szólnak mert ez a kötelességük.Valóban van egy szoba a csecsemősök mellett,hogy milyen azt nem tudom,de úgy hallottam,hogy már hónapokkal azelőtt le van foglalva.
2010. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, akkor megnyugodtam hogy a családtól nem lesz elzárva a pici arra a 3-4 napra.
2010. jún. 13. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!