Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházára mit kell vinni...

Nyíregyházára mit kell vinni be a gyereknek?

Figyelt kérdés
Aki szült már Nyiregyen: kell vinni pelust, ruhát, vagy valami mást??
2010. márc. 11. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem vittem semmit, teljesen ellátták. Én 2 ágyasban voltam ( 1 évvel ezelőtt) és 3 óránként hozták szopizni. Bevallom készültem babás szobába, de először nem volt hely, utána pedig, mivel egyedül voltam maradtam. Azért mindig jó másfél órát ott volt velem, így azaz 1-másfél órát voltunk csak külön, de az pihire jó volt. Hazahozatalkor kell vinni pelust és persze amiben hazahozod. A szopihoz textilpelus legyen nálad.

Sok sikert, egy 11 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésznő azt mondta, hogy vigyek popsitörlőt, meg köldökápolót.
2010. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szió! Novemberben szültem Nyítegyházán, baba-mama szobában voltunk. Pelust adnak napi 4-5 db-ot, ez általában elég, ha nem, kérsz még (vagy adnak vagy nem, de nem árt, ha viszel be párat). Popsitörlőt és popsikenőcsöt viszont mindenképpen vigyél!

A köldökápoláshoz szükséges szereket biztosítják. Jó ha van még nálad egy-két textil pelus is. Ruhát a kicsinek már csak akkor kell vinni ha viszitek haza.

2011. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!