Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kérnek vinni a gyereknek...

Mit kérnek vinni a gyereknek a pécsi Nagy szülészeten, hány napig kellett bentmaradni normál szülésnél?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én úgy tudom, nem kell bevinni a babának semmit, csak amiben hazaviszed, és ha nincs probléma, tehát nem sárgul be a baba, és Neked sincs semmi bajod, 3 nap után hazaengednek. Én is ott fogok szülni, csak az még 4 hónap. Könnyű szülést Neked!
2008. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pelenkát vinni kell, mert csak 2 darabot adnak naponta. Meg popsitörlőt. Én 4 napot voltam bent, vasárnap engedtek haza. /februárban szültem/
2008. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a női klinikára gondolsz?

édesanyák útja?

2008. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen az édesanyák uti klinikáról érdeklődök
2008. júl. 22. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
múlt héten voltunk szülőszoba-látogatáson. nemrég adtak át egy új részleget. nagyon szép. a szülésznő azt mondta, hogy 72 órát kell bent lenni, ha minden oké.
2008. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly októberben szültem ott, pelust és popsitörlőt kellett vinni. mi két éjszakát voltunk csak bent, mert sokan voltak, kevés volt a hely. Mondták, hogy ha a baba nem sárgul be, akkor mehetünk. Én örültem, hogy mehetünk. De amúgy jó volt ott, én szerettem, jók a kórtermek, kedvesek a nővérek, szóval tetszett.
2008. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

de jó ilyet is olvasni, hogy v.kinek tetszett egy magyarországi egészségügyi intézményben. komolyan.

én nagyon félek a kórháztól. mindentől. hogy kikkel kell egy szobában feküdnöm, milyen lesz nyilvános wc-re ülni, zuhanyozni...stb.

tudom, hogy butaság, de soha mégcsak kollégista sem voltam, így nem vagyok hozzászokva ilyesmihez.

2008. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is féltem tőle picit, mert én még sose voltam kórházban előtte, de meglepően tiszta volt minden, kultúrált vécével és zuhanyzóval (4 ágyas szobák, mindegyik saját vécével, fürdővel, naponta tisztítva), és nem utolsó sorban kedves szobatársakkal. Persze ez nem a kórházon múlik, de én csupa aranyos, kedves szobatárssal voltam együtt, és még most is tartjuk a kapcsolatot (9 hónap után).

Üdv

utolsó előtti válaszoló

2008. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát remélem, nekem is lesz olyan szerencsém, mint neked, utolsó válaszoló:)
2008. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!