Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szívesen végigolvasnátok itt...

Szívesen végigolvasnátok itt valakinek a szülését ahogy "közvetíti"? Miért?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
és hogy közvetítené, á meg Áu? :)
2015. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok hülye, meg te sem tudnál közvetíteni.
2015. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. aug. 2. 23:48
 4/8 A kérdező kommentje:

Jaj, azért ennyire nem bonyolult. :)

Nem én egyébként, nincs ilyen tervem.

Volt már itt egy (vagy biztosan több is, én egyet olvastam még évekkel ezelőtt) ilyen kérdés, aki az első fájástól a születésig szinte mindent leírt a kérdésében. Én eléggé csodálkoztam rajta, de megcsinálta.

2015. aug. 2. 23:51
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, ha kapcsolodik a kerdesehez. a sajatomat viszont nem reszleteznem soha. se itt se mashol a neten
2015. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szívesen végigolvasnám:)

De számomra a korom miatt ez még "nagy élménynek" számít:)

Majd később ha benő a fejem lágya lehet,hogy már engem se érdekelne annyira:)

2015. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elolvasnám, de nem érteném, hogy ha valakinek a szüléshez szurkolótáborra van szüksége, miért nem visz magával, miért idegeneknekkel osztja meg ezt. Ezt neki kell átélni + a párjának, nem pazarolnám az energiám.

Meg azt sem érteném, hogy ez egy tipikusan "ott és akkor kell megélni" esemény, biztosan nem akarnék közben az irogatás miatt kizökkenni belőle!

2015. aug. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem is ez volt a bajom annak idején a kérdéssel. Nem is vagyok benne biztos, hogy valójában megtörtént, lehet, hogy csak szórakozott valaki.

A kíváncsiság engem is hajtott, de ezt a szintű kifelé élést én nem értem. Egyébként, ha igaz, akkor lehetne haszna.

2015. aug. 3. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!