Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok? A csecsemősökne...

Mit gondoltok? A csecsemősöknek inkább pénz vagy inkább valami más (pl bonbon)?

Figyelt kérdés

Ha pénz akkor mennyi? Ki hogyan csinálta, kinél mi vált be?


39hetes km.


2010. márc. 2. 12:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
14:20as!Fogadjunk csecsemős vagy?:-DDD
2010. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia mi üdítőt és anyosóm sűtőtte sűteményt vittünk.
2010. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Semmi. Azét kapja a fizetését, hogy ellássa a dolgát. Nekem sem ad senki kiegészítést a gyesem mellé...
2010. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem olyan utálatosak ezek a csomagok bonbonnal, meg kávéval, meg ilyen sz@rságokkal. Ha elégedett vagy, adj pénzt, majd ő tudja mire akarja költeni. De én nem adnék.


Anyósom olyan tukmálós típus, hozott a kórházba "csomagot", hogy adjam oda a nővéreknek. Egyik anyuka se adogatott semmit, senkinek, úgyhogy másnap jött apukám, és hazaküldtem mindent vele. Most azt a kávét főzzük itthon.


Egyébként mind nagyon kedves volt így is, hogy nem kaptak semmit. (eger)

2010. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én az újszülött részlegen nem adtam semmit,tök bunkóak voltak. Utána felkerülünk a csecsemőrészlegre,megfigyelésre. Ott tök aranyosak voltak. Figyeltek a kicsimre stb..így vittem be egy kávét,és egy tortát.,eg csokikat. Mindenkinek nem adhattam pénzt,olyan sokan voltak. Igy két müszaknak vittem.
2010. márc. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a csecsemősöknek nem adtam semmit. Minek?

Azért mert egész éjszaka meg hajnalban sikítva röhögcsélnek, hogy még véletlenül se tudjon aludni szerencsétlen kismama aki pár órája szült meg?!

Szerintem nem érdemelnek különösebben semmit hisz már mindenhol az anyukával van a baba, csak este megfürdetik őket aztán reggel meg elviszik vizitre, ennyi. Nálunk sajnos nem is voltak kedvesek 1-2 kivétellel.

2010. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi miért adtunk ajándékcsomagot?Mert bunkók voltak.Már tök hülyének néztek,beszológattak,pedig kint volt velem a kicsi,csak akkor adtam be ha tusoltam vagy wc-re mentem.Felhivtam a férjem gyorsan hozzon valamit,mert kibirhatatlanok.Mosolyogva átadtam a legbunkobbnak.És láss csodát minden megváltozott.A legszomorubb az,hogy áplónő vagyok,persze nem mondtam nekik,csak csalódtam bennük.Hazudnék ha azt mondanám nem esik jol egy kis ajándékcsomag,de hogy ezt elvárjuk,vagy ettől legyünk kedvesebbek,a hideg is kiráz.Pénzt ne adj szerintem sokan vannak osztozkodniuk kell,ugy az kevésnek bizonyul.De tea,kávé sosem baj ha van az osztályon.Tejszín,tejszinhab hozzá.Lehet a csomagban gyümölcs is.
2010. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
császáros voltam, rengeteget segítettek nekem! anyósom sütött nagyon finom habos-krémes sütit meg pogácsát (mindkettőből ipari mennyiséget), meg vett kávét, teát, egy üveg baileys-t a közösbe, azt hozta be nekik, meg a férjem egy-egy orchideát (más-más színűt) azoknak, akik velem foglalkoztak :) nagyon örültek neki!
2010. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%
Egy dolgot tisztázunk ha valaki önállóan boldogul és nem kell hogy mellette üljön a csecsemősnővérke minden egyes szoptatásnál akkor ne adj semmit csak azért mert bukó, de ha rajta múlik, hogy tudod e szoptatni a gyereket akkor ne sajnáld tőle a virágot vagy a csokit vagy a pénzt, hidd el nem sokat kapnak. Igaz hogy ez a dolguk de az orvosnak a szülésznőnek is ez a dolga annak érdekes még is ad mindenki. Az az orvos sem lenne kedves veled ha már előtte vagy utána nem dugnád tele a zsebét. Abból 70000-100000--ból meg nem hiszem el, hogy nem jut egy csokira való.
2010. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Ne általánosítsunk!

Én a dokiknak és a szülésznőknek sem adok semmit!

Ők is azért kapják a fizetésüket,hogy segítsenek!


Az egy sajnálatos dolog,hogy ennyire el lettek rontva...:(

2010. márc. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!