Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok? A csecsemősökne...

Mit gondoltok? A csecsemősöknek inkább pénz vagy inkább valami más (pl bonbon)?

Figyelt kérdés

Ha pénz akkor mennyi? Ki hogyan csinálta, kinél mi vált be?


39hetes km.


2010. márc. 2. 12:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A csecsemősöknek mi semmit ne adtunk, mert olyan hihetetlen bunkó volt mindegyik,h. csak na.

A nővéreknek viszont nem pénzt adtunk, a párom hozott be nekik kis csomagot: csoki, kávé, stb.

2010. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt én semmiképp nem adnék. Ha nagyon nagyon elégedett leszel velük (sajnos kétlem), akkor kapjanak egy-egy doboz bonbont és kész.

Nekem nem kellett ezen gondolkodnom, mert ahogy az első is írta, ritka nagy bunkók voltak a csecsemősök.

2010. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
ma már a csecsemősöket is divat pénzelni??nem értem.ezért van az h manapság már a dokik is meg mindenki elvárja a lóvét mert a sok höülye hozzá szoktatta őket.pedig ez lenne a dolguk.
2010. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem adtunk semmit, de szerintem inkább apróbb dolgokat kapnak, legalábbis itt Fehérváron így van. Már ha valamelyik kap valamit mert sokszor azt sem akarták meghallani hogy szólok, nem még hogy kérdezzek...
2010. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sütit hozattam be és azt adtam oda nekik, mondjuk velem nagyon rendesek voltak.
2010. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
kiadásnál adtam bombont meg ivólevet!!!
2010. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adtam semmit, nem is gondoltam rá, mert annyian voltak, hogy kb a 4 nap alatt egyszer nem találkztam ugyanazzal a csecsemőssel. Nem volt személyes kapcsolatom egyikkel sem. Az, hogy egyszer megmutatta az egyik, hogy hogy kell pelenkázni, meg egyszer, hogy hogy kell mellre tenni a másik... ez a dolguk.

Ha mondjuk olyan kapcsolat lett volna valamelyikkel, hogy szívesen hozzá megyek kérdezni, és ő szívesen mutogat, akkor valami bombont vagy kávét adtam volna neki a végén... de így...

2010. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen egyetértek a 12:59-essel!


Miért kell pénzelni mindenkit??

Ez a dolguk!Épp elég probléma,hogy a dokiknak már természetes ez az egész!


Én eladó vagyok,és senki nem szokott pénzt adni,ha nagyon kedves vagyok,akkor sem!

2010. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, én is épp ezeket gondoltam.

Egy ismerősöm nemrég szült, ő mondta hogy 500asokat dugott a pólyába mikor visszavitték a babát, és kicsit furcsa volt nekem. Ezért kérdeztem más hogy gondolja, illetve mi a gyakorlat:)

2010. márc. 2. 15:26
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
Pénz. Tudod hány bombont kapnak naponta??
2010. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!