Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Agykontrollal szültetek már?

Agykontrollal szültetek már?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Meddig tudta blokkolni a fájdalomérzetet? (Én anno az 5. ujjnyiig tudtam befogadni a fájdalmat, de legközelebb szeretném a végét is könnyebben venni!)
2010. márc. 1. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Agykontroll alatt pontosan mit értesz? Nekem ez azt jelentette,hogy igyekeztem elterelni a figyelmem, zenét hallgattam,filmet néztem stb stb ^^
2010. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez a figyelemelterelés+önfegyelem körébe tartozik. Ez meddig volt sikeres nálad?
2010. márc. 1. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
12 óráig,én azért igyekeztem nagyon nem oda figyelni...ok sokat álltam,járkáltam,plusz lehet én vagyok lüke, de nekem a csiklómnál, a kis ajkak tövében van egy pont, amit ha nyomok csökken a fájás kicsit:)
2010. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejött, igaz a vége felé gázt is kaptam.

Elég sajátos állapot volt, de a mai napig arra emlékszem, hogy mennyire kibírható volt az egész.

Mondjuk én akkor már nem programoztam a szülőágyon, hanem előtte készítettem fel magam vagy 2 hónap alatt otthon.

2010. márc. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor a vége nálad is nehezebb volt? Az utolsó 1 óra...
2010. márc. 2. 09:14
 6/11 A kérdező kommentje:
Anno pedig többen is írták, hogy agykontrollal fognak szülni, felkészítő tanfolyamra járnak, és a többi...Szerettem volna megtudni, hogy sikerült-e nekik?
2010. márc. 2. 09:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 07:56 vagyok

Én nem jártam semmilyen tanfolyamra, vagy 100 éve tanultam agykontrollt könyvből, meg jártam meditálni, stb.

Az utolsó 1-1,5 óra annyiban volt nehezebb, hogy nem volt szünet szinte a fájások között és nehéz volt a "hullámzásra" összpontosítani.

2010. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen...nekem is ez volt a problémám. Hosszú-intenzív fájás-pici feleannyi szünettel, idő sem volt elfelejteni se az elmúltat, de már rettegtem a következőtől. Ezen még lesz mit csiszolni! Neked van valami ötleted?
2010. márc. 3. 20:42
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Felültem" a hullám hátára. Ezzel így jobb volt.

A következő gyerekig meg még elmélyítem a tudományomat, jobbat nem tudok.

Még :-)))

2010. márc. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Különös, mert én sosem tanultam agykontrollt, mégis amikor jöttek a fájások, valami "letopmult" az agyamban, mintha megnyomtak volna egy bizoyos off-gombot. Éreztem a fájásokat, de nem fájtak, valahogy elnyomtam őket, a kitolásnál már egyátalán nem éreztem fájást, csak az ingert, nagyon különös állapot volt, egyátalán nem voltam magamnál a szó hagyományos értelmében. Első fájástól és zárt méhszájtól 3 órára szültem.

Ha ez agykontroll, akkor nálam nagyon bejött:-)

2010. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!