Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, akik már szültetek!...

Anyukák, akik már szültetek! Ìgy visszagondolva, volt valami előjele annak, hogy 1-2 napon belül szülni fogtok?

Figyelt kérdés
Nem magzatvìzelfolyàsra, vagy jòslòfàjàsokra gondolok. Hanem esetleg màs fàjdalom, hasfeszülès, erős fàradtsàg pèldàul.
2015. máj. 26. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én feladtam.

eleinte azon votam még ne jöjjön, faltam a magnéziumot, telepatikusan üzentem meg stb, a vége felé egyre ödémásabb voltam, fájt a csípőm alvásnál, háton meg nem szabad elvileg, annyi minden úgy összejött, hog ycsupa depis is lettem és kijött belőlem, hogy elegem volt, kész, vége. rá 1-2 nap és elment a magzatvíz..(38.hét)

2015. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*most láto fizikai tünet csak a folyamatos haskeményedés volt szünetek nélkül egy héttel szülés előtt, egész éjszaka, ésőbbmár egész nap és egész éjszaka. voltam kórházbn is ez miatt, mert féltem, hogy baj van.
2015. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt napokkal előtte semmi jele. Szombaton még vidáman grill partiztam, vasárnap reggel kezdődtek a keményedések, délutánra barnás folyás és rendszertelen, nem túl erős görcsök. Este fél 10-kor kezdődtek azok a fájások, amikből tudtam, hogy szülök. Hétfőn hajnalban született meg a fiam.
2015. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindkét szülésem előtti napon hasmenésem volt. Semmi más tünet nem volt. Első szülésem kiírás előtt 2 nappal, a második 1 nappal a kiírás előtt indult meg magától.
2015. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kettőt szültem, semmi jele nem volt napokkal előtte. igazából órákkal se.
2015. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pénteken elment a nyakdugó aztán végül kedden reggel mentem szülni
2015. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmi előjel nem volt! Még előtte fél órával sem:)
2015. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

39 hetes voltam, szerdától kezdve megh*lyült a szervezetem. Szerdán erős jóslózás, a csípőm szét akart szakadni, hasmenésem volt, alig volt erőm. Aztán egyszercsak csütörtök délután elmúlt, és megtáltosodtam :D Nem tudtam megülni a fenekemen, pakoltam, takarítottam, babaszobát csinosítgattam, így utólag valami fészekrakó ösztön szerű dolog lehetett :)

Aztán szombat-vasárnap megint olyan voltam, mint a felmosórongy: a 24órából 15-16ot aludtam, persze nem egyben, mert sehogy nem volt már kényelmes. Talán sosem aludtam még ennyit :) A párom még viccelődött is, hogy utoljára még kialusszuk magunkat :) Hétfő hajnalban megindult a szülés :)

2015. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi. Talàn könnyebben ment a nagywc, de azt is lehet hogy az irdatlan sok túrógombóc okozta :) Burokrepesztés utàni fél óràig úgy gondoltam hogy én onnan még egyben kimegyek.
2015. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt előjele. Mindkétszer elfolyt a magzatvizem, az éjszaka közepén pikk és pakk. Előtte semmi olyan jel nem volt, amiből tudhattam volna mikor szülök.

Voltak jóslóim amúgy az utolsó hetekben, meg a babáim is lelassultak, de nem a szülés előtt pár nappal vagy órával, inkább 2-3 héttel előtte. Na de ebből sem lehet kiszámolni a szülés beindulását.

2015. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!