Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek úgy, hogy előtte...

Szültetek úgy, hogy előtte nem kaptatok beöntést? Milyen volt? Akadt "probléma" vajúdás vagy a kitolás közben?

Figyelt kérdés
Én olyan helyen fogok szülni,ahol már nem adnak és kicsit izgulok miatta!Vajúdás alatt a görcsök közben ki fog még jönni ami bent maradt?Mert nekem erős menstruációs görcsöknél is mindig el kellett mennem nagy WC-re.De így legalább a végére nem lenne probléma.
2010. febr. 22. 12:54
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok!
2010. febr. 22. 15:05
 12/28 anonim ***** válasza:

Szia! Én sem kaptam, mert éppen a szülésre érkeztünk:) Szóval nem volt rá idő.

Párom mesélte nemrég, hogy bizony odasikeredett a dolog. Én észre sem vettem. Először sajnálkoztam rajta, de ők már annyi ilyet láttak a szülőszobán, meg ez természetes is...nem fog senki sem meglepődni rajta, sem haragudni.

2010. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem infúzió hatására villámgyorsan lezajlott a tágulás, emiatt én se kaptam beöntést. Az első tolásoknál attól paráztam, nehogy balesetet szendvedjek, ennek az lett a vége, hogy rosszul nyomtam. Két-három tolással kevesebb idő alatt megszültem volna, ha nem ezzel foglalkozok. Nem tudom, nekem besikeredett-e, én egészen eddig azt hittem, hogy nem, de ha hazajön a férjem, meg is kérdezem, lehet, hogy eddig tapintatos volt, azért nem mondta :)
2010. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam, kérdezte a szülésznő, adjon-e, de hasmenésem volt egész nap, így mondtam, hogy nem kell. Utána mondta is, hogy látja, valóban felesleges lett volna a beöntés, mert semmi nem jött, csak a baba:)
2010. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam beötést, pedig a vajúdás alatt többször kérdeztem, hogy mikor kapok már, ugyanis nekem is az volt a parám, hogy odacsinálok. Aztán egyszer csak éreztem, hogy tudnék én magamtól is, elmentem WC-re elintéztem a dolgot, megnyugodtam. Aztán cserébe bepisiltem, miközben a doki varrta a gátsebemet :) Na, az ciki volt, nem győztem elnézést kérni, de mondták, hogy semmi gond, előfordul :)
2010. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Ezen ne aggódj! Tudom nehéz, mert én is aggódtam. Nálunk adtak egy kúpot, ami elég rendesen kipucolt.

Viszont mikor kitolás volt, akkor mondtam a dokinak, hogy bocsi lehet jön valami más is, de senki nem szólt egy szót sem.

Sógornőm szülészeten dolgozik és ő megnyugtatott anno engem, hogy ne izguljak előfordul nem kevésszer, de ez a dolgok rendje. A bent lévők már hozzászoktak az ilyesmihez.

2010. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nálunk lehetett választani, hogy kérek vagy sem. Én kértem (bár féltem tőle) mert cikinek éreztem volna....De ahol nem lehet kérni, ott természetes dolog ha ilyen történik, láttak már nem egyet valószínűleg!! Egyébként a tolófájásnál teljesen olyan érzésed lesz, mintha kakilni kéne egyfolytában. Egyébként azt nem értem miért nincs már beöntés, mert én is úgy tudtam, hogy a baba miatt higénikusabb ha nem történik baleset.
2010. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Szia.Én sem kaptam beöntést,de nem is volt rá szükség.Mert amikor itthon elindultak a fájások,órákig szinte a wc-n ültem mert hasmenésem volt.Ugyhogy mire beértünk a kórházba már nem maradt bennem semmi.:)
2010. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Sok helyen már nem adnak beöntést, van viszont kúp, ami 15 perc alatt hat.

Első fiamnál kaptam beöntést, de sajnos a kitoláskor jött minden. A második fiamnál is kaptam, akkor viszont ügyes voltam.

2010. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Én már otthon szét hánytam-fostam magam, bocs de tényleg. Mire bementünk meg már nem volt idő semmire, de otthon kiadtam mindent szerencsére.

Egyébként nekik, ha bevált, hogy nem adnak, biztos nem meglepi, csak neked lesz kellemetlen, bár abban a helyzetben nem nagyon érdekli az embert.

2010. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!