Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális hogy már nagyon...

Normális hogy már nagyon türelmetlen vagyok, szeretném ha már mehetnék szülni (38 hetes vagyok) jo lenne látni a babát és tudni hogy minden rendben és jo lenne már tulenni a szülésen?

Figyelt kérdés
Nehezen telnek a napk már mindenre azt hiszem ez biztos annak a jele hogy itt az idö,igaz fájdogál a derekam meg a hasam is sokszor kemény,néha nyom ,nyilal a hasam de igazán nem érzek más jeleket.Mennyi lehet még hátra és tehetek valamit hogy már végre találkozzak a babámmal?Sokszor gondolok arra is hogy mi van ha a kiirt idóre nem születik meg,befektetnek,meginditják a szülést?Nem szeretnék igy járni bár tudom ez nem rajtam mulik.Mit tegyek?
2008. aug. 28. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A várandóság végén a szex szüléshez vezet.A spermium prosztagladint tartalmaz,amely összehúzódásokat idézhet elő.Egy olasz kutató kimutatta hogy az utolsó hónapban a rendszeres együttlét hamarabb elindítja a szülést.
2008. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy ezt érzed, én is így voltam a végefelé.

Kitartás és könnyű szülést!

2008. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el én is így érzek, mint te! És valószínűleg még nagyon sokan rajtunk kívül, így a vége felé!

Igaz, én csak hétfőn töltöm a 38. hetet, de reménykedem a mostani hidegfrontban!

2008. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az "én is így érzők" táborához. Én ma töltöttem a 38. hetet, és én is annyira szeretném már a karomban tartani, tudni, hogy minden rendben.

Tegnap voltam dokinál, azt mondta 1 ujjnyira nyitva a méhszáj, így viszont nem merek szeretkezni, nehogy valami fertőzés "szálljon fel". Úgyhogy marad a türelmetlen várakozás, melyhez Nektek is kitartást kívánok!

2008. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet szégyen de én is ezt érzem pedig mi csak 36 hetesek vagyunk már nagyon nehezen viselem mindehogy rossz semmi se jó tudod van sapkája nincs sapkája de valószínű azért vagyok már most így vele mert azt mondta a doki a 35 hetes uh-n hogy a baba már akkor 38 hetes méretekkel rendelkezett szóval nagy az én "kis" drágám de még kihúzom egy darabig ő érte :D Nyugi nemsokára meglesz!!!!
2008. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!