Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek fogadott orvosa van,...

Akinek fogadott orvosa van, és programozott császárral szült vagy fog szülni, mennyit adott a dokinak szülés után?

Figyelt kérdés
Én a SOTE 1-en fogok szülni május elején, fogadott dokim van, de soha nem mondta hogy nála mennyi a szülés.Minden hónapban járok hozzá vizsgálatra, és 9000Ft egy alkalom.
2010. febr. 21. 07:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Meg kell kérdezni tőle.Tanács: azért ne a terhesség legvégén kérdezd meg, mert lehet, hogy sokat mond, amennnyit te nem akarsz adni, jobb minél előbb letisztázni szerintem.

De szerintem is nagyon durva 100 ezreket adogatni egy szülésért. Nekem is mondott egy orvos ennyit, ki is fordultam azonnal a rendelőjéből. Én is a sote I-re járok, de a klinikára, "persze"én is adok neki valamicske pénzt havonta kb.2-3 ezret(nem a doki mondta, hogy adjak), mert ugyebár ez nem magánrendelő, hanem kórház, a szülésrét kb. 50-et fogok adni ha meg leszek elégedve vele.Szerintem ez reális a dokik fizetésén túl, de 10 ezreket adogatni havonta és 100 ezreket a szülésért szerintem nagyon sok és ez már pofátlanság teteje a dokitól, úgy mondom ezt, hogy tudom hogy minden második ezt csinálja. Ja, és a sote I-en már szültem 2 éve, MINDEN doki profi, még ügyeletesnél is szülnék ha kell (lehet, hogy az is lesz mert most nyár közepére vagyok kiírva), és mindegyikben megbízom szakmailag, csak szülésznőt kell tutira választani, hogy az jó legyen, végülis ő van veled ott végig nem a doki(pl. 100 ezerért). :-))))

2010. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!