Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek fogadott orvosa van,...

Akinek fogadott orvosa van, és programozott császárral szült vagy fog szülni, mennyit adott a dokinak szülés után?

Figyelt kérdés
Én a SOTE 1-en fogok szülni május elején, fogadott dokim van, de soha nem mondta hogy nála mennyi a szülés.Minden hónapban járok hozzá vizsgálatra, és 9000Ft egy alkalom.
2010. febr. 21. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én alkalmanként 10.000-et fizettem 6 hónapon át, majd a szüléskor 70 ezret kapott még. Bp., Kútvölgyi kórház.
2010. febr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem mondott, és a magánrendelőjébe nincs kifüggesztve az ár (gondolom nem a SOTE1-n fizetsz 9ezret, mert ha igen, akkor csúnyán át lettél vágva) akkor szerintem ne kérdezd meg. Ha pl. éjjel vagy hétvégén kell berángatni, adsz majd neki úgyis gondolom, ha viszont munkaidőben vezeti le a szülést, akkor nem kell, vagy csak egy jelképes összeget.
2010. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok bocs, félreértettem. Most jutott el az agyamig, hogy programozott császár. Amúgy erre miért van szükség? Miért nem akkor vág, amikor már megindult a szülés természetes úton??
2010. febr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is programozott császár volt, vidéki kórházban 70 eFt-ot fizettem 4 évvel ezelőtt. előtte vizsgálatonként egy tizest.
2010. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is programozott császárom volt,4 hónapja. Én nem kérdeztem meg előtte, hogy mennyit kér, nem is volt kifüggesztve a rendelőjében. 50 eft-ot adtam neki.

Előtte vizsgálatokon 9-10 eft-ot kért el. (attól függően, hogy kértem számlát vagy nem, volt amikor elszámoltattam eg.pénztárra)

Megyeszékhely

2010. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és utána is ugyanolyan rendes volt velem, mikor ellenőrzésre mentem. (8.55)
2010. febr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha programozott császárod lesz, akkor azt munkaidőben végzi, egy másik orvossal együtt, plussz az altatóorvos, nővérek stb. Egy forint sem jár neki, vagyis csak annyi amennyit hálából gondolsz. Ez pont olyan, mintha pl a térdedet műtenék meg a sebészeten, ott sincs tarifa.
2010. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2005, Máv kórház, fogadott doki...alkalmanként 10.000, mikor már kellett szívhangra járni + 6000 szülésznő, táblára ki írva szülés: 100000, a vége programozott császár lett....mi 140000-et adtunk neki. 2009 április, Szent Imre kórház, fogadott doki, eleve programozott császár, alkalmanként 7000, a császárért 70000. Mi nem kérdeztük meg, hogy mennyi, ennyit szántunk.
2010. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Milyen jó itt olvasgatni, hogy sok embernek van 100 000 körüli összege egy szülésre.

Nekem programozott császárom lesz. Nem járok magánrendelőbe, de van orvosom, hozzá járok SZTK-ba.

Én 20 000Ft-ot fogok neki adni, a többit inkább a gyerekeimre költöm. Amúgy ezt is sokallom, mert elvégre Őt ezért fizetik, ez a munkája. Nekem se ad senki hálapénzt azért, mert eladok neki egy kenyeret.

2010. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyilván, aki 100ezret ki tud fizetni egy szülésért, az nem a gyerekei elől veszi el a pénzt, Miss Jóindulat!


Kérdezőnek: orvonál kérdezz rá vagy az aszisztensét faggasd ki, az nem annyira kellemetlen. Ha nem derül ki, akkor annyit adj, amennyit tudsz és jónak látsz, ha 100ezret, akkor annyit, de 20 ft sem rossz pénz ám 2 órás munkáért, ennyinek is nagyon fog örülni!

2010. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!