Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után van, akinek jóval...

Szülés után van, akinek jóval kevesebb a menstruációja és kevesebb ideig is tart?

Figyelt kérdés
6 hónap után jött meg először. Már kétszer volt,de nagyon kevés és 2napig tart. Még szoptatok.
2010. febr. 19. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a vér mennyisége sokkal több, általában 5 napig tart (előtte 7 nap volt), viszont abszolút elmúlt a görcsölés, van amikor meg sem érzem, hogy megjött.
2010. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mitől függ, de nekem szülés után 8 hónap elteltével jött meg, de rengeteg. Ha kinevetsz, ha nem, de betét helyett pelenkát raktam be + vatta. De én onnantól kezdve nem szoptattam.
2010. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan lett, mint előtte, csak teljesen fájdalommentes, ami előtte nem volt jellemző.
2010. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyjából ugynaolyan, bár talán kicsit kevesebb. De azért nem 2 nap, hanem 4-5, de nem erős.
2010. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hétre jött meg, pedig 6 hónapig csak szoptattam.

Az első 3-4 alkalom gyenge volt, alig vettem észre, na most belehúztunk, 4-5 napig jó durva...

Nem tudom mitől függ, szerintem ez szervezet-függő is.

2010. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!