Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fájdalmas a vajúdás?...

Mennyire fájdalmas a vajúdás? Saját őszinte tapasztalataitokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Még nem vagyok terhes de már próbálkozunk a párommal.

Nem tehetek róla, de rettegek a szüléstől, és a fájásoktól. Sajnos úgy érzem én nem bírnám ki, de ennek ellenére nagyon szeretnénk egy kisbabát.


2015. ápr. 9. 18:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
52%
Rettenetesen - de jogod van a fájdalomcsillapításhoz. Kérj EDÁ-t és ragaszkodj a beadásához.
2015. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!

Pont annyira fáj, mint a mensi görcs???

Hááát érdekes, ilyet még senkitől nem hallottam.

Mindenkinek pokolian fájt a szülés elmondásuk szerint.

Te szerencsés vagy akkor!

2015. ápr. 23. 17:50
 23/28 anonim ***** válasza:
4%
Természetes úton szültem 4-et, mindenféle beavatkozás nélkül. Fájt a szülés, illetve inkább a vajúdás. De elfelejti az ember, ezért van az, hogy aztán vállalja a következőt meg a 3-at, 4-et is.
2015. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Első szülésem minden nagyképűség nélkül 10-es skálán 10-es, 15 órán keresztül vajúdtam. A második szülésemtől rettegtem, erős 8-as fájásokkal gyorsan meglett a baba.
2015. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Az első szülésem csodálatos volt. Az elején szinte egyáltalán nem fájt,az utolsó 1óra volt kemény,a kitolás előtti 3fájás volt pokoli. De ahogy kibujt a fiam és odaadták,minden elmúlt.

A lányom most 2hetes. Indított szülés volt oxival,de teljesen elviselhető volt. Az egészben a legrosszabb az utána következő macera volt. 4ujjnyi méhszájjal jöttek a tolofájások,szoval miután megszületett,a doki kivül belül megvizsgált hogy nem e repedtem. Az komolyan roszabb volt mint szülni.

2015. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nálam a vajúdás rövid és nagyon durva volt. 4 órával a víz elfolyása után meg is lett a babám. A vajúdás alatt azt hittem ott halok meg... ( egyéb okok miatt majdnem így lett :-( ) én a 10/10-et megadom a fájdalomra. Ám első 2,5 órában annyiból könnyebb volt hogy hagytak sétálni és ülni. Fekve sokkal jobban fájt.
2015. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
rémálom. de keszulj fel a szules utani honapok is nagyon nehezek. mert kialvatlan leszel es a babanak 0-24 figyelem es odaadas kell. csak az anyai szeretet tiszta itt szerintem a vilagban, es most mar elso kezbol ertem is hogy miert.az onzetlenseg egyetlen elo peldaja a no aki terhes, szul es gyereket nevel (jobb esetbeni peldaja)
2015. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nekem magas a fájdalomküszöböm. 18 órát vajúdtam,kemény volt.EDÁ-t nem kaptam,mert a mi kórházunkban ellenzik.Az utolsó 3 óra borzalmas volt,mintha szét akarnék szakadni lent.Végül császározni kellett,megváltás volt,ahogy beadták az érzéstelenítőt :)

A császár után 3 nap volt kegyetlen,utána jól mozogtam,szépen gyógyultam.

2015. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!