Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek nehéz terhessége van,...

Akinek nehéz terhessége van, annak várhatóan a szülése is nehéz lesz?

Figyelt kérdés
Vagy nincs összefüggés? Nálatok hogy volt, mennyire volt könnyű a terhesség és a szülés? Kit mennyire viselt meg?

2015. febr. 20. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet semmi összefüggés ugyan, de nekem pl a menstruáció szinte soha nem fájt, a szülés sem hatott meg
2015. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* a terhesség sem volt szenvedés max cigifüsttől volt hányingerem, meg a végén ödémásodtam
2015. febr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs összefüggés...könnyű terhességem volt, nehéz szülésem.
2015. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kétszer szültem, az elsp terhességemet szinte észre sem vettem, borzalmas volt a szülés. A második terhességemnél végig szenvedtem, az összes kellemetlen tünet előjött, a baba pikk-pakk megvolt.

Mondjuk ez annak is betudható, h 20 hónap van a 2 gyerek között, és a 2. szülés állítólag amúgy is könnyebben megy.

2015. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A terhesség elején sokat hánytam, volt szédülés, émelygés, szóval minden.. aztán kb.a 28.héttől elkezdtem vizesedni, egyre jobban durvult a helyzet, később cipőt sem birtam húzni. Az utolsó hónapban már mindentől szenvedtem, légszomj, gyomorsav+a rengeteg víz rajtam.. a szülés nehéz volt és hosszú, 19 óra alatt lett meg a fiam.
2015. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem piszok nehéz és komplikált terhesség után pille könnyű szülésem volt.
2015. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!