Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy működik ez Magyarországon...

Hogy működik ez Magyarországon, bárhol szülhetek?

Figyelt kérdés
Nemsokára Magyarországra költözünk. Bárhol választhatok orvost, ahol nekem tetszik? Vagy lakóhely szerint muszály? Ha két nagyobb város között lakunk, akármelyikbe járhatok, ahol nekem szimpatikusabb? Vagy vannak valami kötöttségek?
2010. febr. 11. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Semmi kötöttség!

Orvost kell választanod, ha akarsz és abba a kórhászba mész, amelyik szimpatikus Neked.

2010. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kórháza válogatja. Elvileg van egy hovatartozás, és nem mindig nézik jó szemmel, ha máshova mész, de ezt dokija, kórháza is válogatja. Bár nekem azt mondták, ha arra kerül a sor, hogy mentő visz be, mindentől függetlenül csak az illetékes körzeti kórházba vihet be. Kérdezz rá itt is-ott is
2010. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs, szabad orvos és kórház választás van. védőnőt viszont nem választhatsz de gyerekorvost igen. (legalábbis, így volt, de változhatott ez is)
2010. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te oda mész ahova akarsz, de ahogy írták ha mentő visz, akkor oda visz ahova tartozol papíron.
2010. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!