Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek súlyos terheléses...

Szerintetek súlyos terheléses asztmával szülhetek természetes úton?

Figyelt kérdés
Fizikai terhelésre fulladok elég súlyos az asztmám.még nem beszéltem az orvosommal de gondolom így nem szülhetek természetes úton.
2011. júl. 23. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne szülhetnél? Barátnőmnek annyi volt a szülés, hogy bement a kórházba, felfeküdt a szülőágyra, aztán kint volt a baba. Nem törvényszerű a több órás vajúdás, nehéz szülés, terhelés.

Általában ilyen esetekben megvárják, hogy beinduljon a szülés és aztán úgyis látszik, hogy alakul és aztán lehet dönteni.

Persze lehet a te orvosod, császárpárti és progis császárt javasol, bár általában nem is ő, hanem a szakorvos javasolhatja.

2011. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is asztmás vagyok, fulladok és emelkedik a vérnyomás ugye terheslésre...nem volt különösebb ok hogy ne simán szüljek...az más kérdés hogy császárom lett 32 hetesen.
2011. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2011. júl. 25. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!