Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha végigdohányzom a terhessége...

Ha végigdohányzom a terhességem, lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 10:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
nyulszája volt? de az genetikai,ha nem dohányzik akkor is előfordul...
2008. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
attol függ nyugodt napjaimon kb 5 szál,de van hogy sajna ennél sokkal több
2008. aug. 22. 12:36
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
oszd be, mondjuk egy reggel,egy de-t,egy délben,egy du-n,egy este,majd fokozatosan csökkentsd a számát,kihagysz egy-egy alkalmat,mondjuk először nem gyujtasz rá de-t,aztán már dun-se....meg az járjon a fejedbe h rágyujthatsz bármikor,de te nem akarod,mert ami tiltva van annál inkább kell az embernek
2008. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Tedd le teljesen,de ha végképp nem megy,azért 5-6 szálnál semmiképp se szívj többet!Ja,és ne idegeskedj,az is épp úgy árt mint a cigi!Próbáld kizárni,kezelne a zavaró dolgokat,amik idegesítenek!Nem tudom mi az,de muszály lenne!

Sok kitartást!

2008. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Lehet,hogy szerencsésen megszülöd az átlaghoz képest kisebb súlyú (méhben nem megfelelően fejlődött) babádat, majd semmit nem látsz rajta esetleg kamasz koráig, amikor is váratlan szívbetegsége lesz, amit majd nem tudnak, hogy mitől lett. Másik oldalról megközelítve: ha téged bezárnának 40 hétre egy szobába, ahol nincs ablak, nem tudsz szellőztetni és valaki félóránként tűzet rak melletted, amiben mondjuk gumit éget, és te szívhatod a füstöt meg a bűzt, védekezni nem tudsz, menekülni nem tudsz, kénytelen vagy elviselni. Na ilyen lehet a babának, amikor anyuka dohányzik.
2008. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
gondolj arra hogy azt a pénzt amit a cigire költesz, költheted majd a babára. én a páromat is leszoktattam...
2008. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne finomkodjunk! A dohányzás ártalmas a babának, nem kap elegendő oxigént. Elég nagy fokú önzőségnek tartom, hogy valaki a saját gyermekétől veszi el az oxigént, hogy saját nikotinéhségét csillapítsa. Én 18 évig dohányoztam, s mikor elterveztük, hogy babát szeretnénk, fél évvel a teherbeesés előtt abbahagytam a dohányzást. Nem volt könnyű, de most nem tudnék a tükörbe nézni, ha mérgezném a saját gyermekemet!!! Vagy nem vagy tisztában azzal, hogy mit okozhatsz, vagy nem érdekel. Szedd össze magad és törödj sokkal többet a benned fejlődő élettel! Kérlek!!!
2008. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Barátnőm is végig dohányozta aterhességét a baba makk egészséges 4kiló50deka volt a születési súlya.A másik nem.A gyerek két éves állandóan beteg légzőszervi problémái vannak,allergiás.Ettől még ha tudsz természetesen az a legjobb ha le szoksz.A nyitott szájpadlást pedig genetikai rendelenesség okozza én úgy tudom.
2008. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
A leszokás sose könnyű, de inkább, mint hogy beteg legyen a baba. Párom is asztmás, és sok mindenről le kellett mondania emiatt. Foci vagy bármilyen erőteljes sport, szauna, barlangok, nedves-párás helyiségek, mint a termálfürdő, sípoló légzés, rohamok...a babád miatt érdemes leszokni. Inkább ropizz. :D
2008. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
27%
szerintem te egy felelőtlen fasz vagy, de biztosan nem anyának való
2008. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!