Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha végigdohányzom a terhessége...

Ha végigdohányzom a terhességem, lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 10:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem én,de a barátnőm igy vitte végig a terhességet.Kisebb súlyú lett a baba,de még csak 11honapos a pici,igy majd évek utan derülhet ki mennyit árthatott neki.
2008. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
A barátnőm egy -egy fél szálat elszivott néha,most 1,5 éves a kislánya és gyönyörű,egészséges.De én például nagy dohányos voltam és most hogy 2 hete lett egy pozítiv tesztem abban a pillanatban abbahagytam és rá sem nézek azóta. Nagyon jól bírom,sztem nem szabad kockáztatni.
2008. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
A parom volt parja dohanyzott terhessege alatt,a kisfiu most 14 eves,asztmas.Legzesi problemaji vannak ezert nem szabad focizzon..
2008. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is dohányoztam baba előtt,de mikor tudtam mi a helyzet letettem,mert nem tudtam volna megbocsátani magamnak,ha baja lesz.

Hülyeségeket meg ne kérdezz,a csapból is az folyik,h árt.Sőt,ha jól emlékszem cigisdobozra is rá van írva.

2008. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kérdező védelmében:Átírták a kérdését,és nem ez volt!Gondolom tudja,hogy árt..

Hanem tapasztalatokat kért olyanoktól akik végigcigizték a terhességet,hogy hatott a babájukra!


Nekem egyik barátnőm végig cigizte,hála az égnek a babája eddig makk egészséges,még csak 1 éves!

De ne ezzel nyugtasd magad,meg ne is rágódj ezen!A te döntésed mit csinálsz!De az tény,ha cigizel,és még görcsölsz és idegeskedsz is azon,hogy ezt teszed,azzal duplán ártassz..

2008. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

szia


sajn én is szivtam terhesség alatt,napi 1-2szálat...de anélkül naon idegbajos voltam,szedtem mellette 1000mg-os c vitamint flavonidokat stb..teljesen ép,egészséges volt a méhlepényem szüléskor,amit elviekben a dohányzás tönkretesz..de Te hagyd abba!!!! nekem akkor naon stresszes volt az életem,apukám akkor halt meg...ami nem magyarázat rá,de másképp nem tudtam levezetni...

Kívánom h sikerüljön leszokni,és egészséges,boldog babád legyen!!

2008. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
jaa és nyugodtan le lehet pontozni,előző válaszoló vagyok
2008. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

egy ismerősöm is végigdohányozta a terhességét, és szegény baba úgy jött a világra hogy a szájpadlása nem volt zárt, nem tudott szopizni mert orrán-száján ömlött vissza a tej. egyértelműen megmondták hogy a cigizés miatt volt.

én is dohányoztam de mikor +-t teszteltem, azonnal letettem és azóta nem is kívánom,mert most ő az első.

2008. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
azért nem mindegy mennyit dohányzik valaki, mennyit szivsz el naponta???
2008. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én sem nyugodt körülmények között vagyok terhes,ezért nehéz a leszokás
2008. aug. 22. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!