Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárnál fáj...

Programozott császárnál fáj mikor az érzéstelenítőt beszúrják? Első terhességem császárral végződött, de vajúdtam, tehát fájt mindenem, így nem tudom, hogy az fáj-e.

Figyelt kérdés
most prgramozott lesz, tehát totál jól leszek, akkor érezni fogok valamit?
2010. okt. 29. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt. Éreztem hogy matat a hátamnál, és mintha egy szúnyog megcsípett volna.
2010. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt rosszabb mint egy bármilyen szuri.Egy hét és újrázok :)
2010. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mint egy tűszúrás.

Bár én éreztem ahogy tapintotta, nyomogatta, de ez is inkább kellemetlen volt.

2010. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem fáj abszolut olyan mint egy szunyogcsipés és inkább az érzéstelenités mint a katéter na az se fáj de én ott rendes rosszul lettem mikor felrakták.
2010. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt egyáltalán. Fura volt, de nem fájdalmas, pedig NAGYON RETTEGTEM tőle. Utána is mindenkinek újságoltam, hogy nem fájt az érzéstelenítés. Most 23 hetes vagyok, és hiába tudom hogy nem fáj, akkor is félek újra. :)
2010. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem prog császárom volt és nem éreztem amikor az EDÁT beszúrták. A katétert is úgy tették csak fel, hogy az EDA már bennem volt, így azt sem éreztem, pedig rettegtem tőle. mint ahogy attól is, hogy kiveszik. :O)

Azon gondolkozom vajon hamarbb kaptam-e meg a koktélt amitől kicsit bekészültem minthogy az edát beszúrták és azért nem fájt....nem tudom. De ez így nagyon emberséges volt, hallottam olyat, hogy valakinek a katétert is hamarabb feltették, minthogy kapott volna edát vagy spinális érzéstelenítést.

2010. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt egyáltalán!
2010. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam például hamarabb katétereztek,mint érzéstelenítettek.Igaz vajúdtam a császár előtt,így -ahogy a kérdező is írta- mindenem fájt,semmit nem éreztem.Írtózom a tűtől,de kifogtam 14óra szenvedés után egy olyan szülésnőt - vagy mi volt - aki nem tudta a vénámba bekötni az infúziót,3-szori próbálkozásra sem,teljesen szitát csinált belőlem,majd megpróbálta kézfejbe,ott sem sikerült,végül hívtak egy hozzáértőt,aki elsőre bekötötte.Mindenből semmit nem éreztem,annyira nem voltam már magamnál.Se a katéter felhelyezést,se az EDÁt.

Márciusban újra szülök,még nem tudom,hogy progis császár lesz e,de kicsit azért már most félek....

2010. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt, sima szuri érzés volt. így hát hiába rettegtem tőle :))
2010. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
EDA-t nem adnak csaszarnal, csak spinalis erzestelenitest vagy altatast. :) Nem faj egyebkent
2010. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!