Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Homeopátiát mikor kezdjem el...

Homeopátiát mikor kezdjem el szedni?

Figyelt kérdés

Annyi eltérű vélemény van.Van aki azt mondja, hogy a 36. héttől el lehet, napi öt golyó.Van aki szerint meg 2-3 nappal szülés előtt(mondjuk ez jo kérdés mikor van:))

Van aki szerint a 37. héttől.Akkor most, hogy jó?Caulophyllum és cimicifuga van ch9-es( van aki mondja ez elég más szerint kell pulsatilla is/VAGY ARNICA.Na akkor most, hogy is van?Am sokat jóslózok, elhagytam egy kis darab nyákdugót is, mindenki szerint hamarabb lesz baab, szoval időben el szeretném kezdeni, hogy hasson.



35 h km


2010. jan. 24. 23:12
 1/6 anonim válasza:

Mik ezek a szerek? Mire valók?

Szerintem terhesként ne szedj olyat, amit az orvosoddal előzőleg nem beszéltél meg, lehet hogy ártasz vele a babának és saját magadnak is.

2010. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vajúdásra való felkészülés részeként előtte és közben is, meg van olyan amit utánna.Ártalmatlan készitmények egyébként, növényi alapúak, nyugodtan alkalmazhatóak bárkinél, de vannak szabályok amiket nem árt betartani...Nem gyógyszerek, ha erre gondoltál.Várom a válaszokat továbbra is!
2010. jan. 25. 00:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
bocs, az első nem tudom miért válaszolt ha nem tudja milyen szerek:) 36.héten (kb.) el lehet őket kezdeni szedni, amikor a magnéziumot abbahagyod. Nem tudsz vele kárt okozni, nem fogsz előbb nyílni, stb... .Csupán azt segítik, hogy rugalmasabb legyél és amikor szülsz könnyebben menjen. Hogy aztán segít e vagy nem, azt a jóisten se tudja, de ha más nem placebo :) én is szedem és akik eddig a környezetemben szedték (ők értenek is a homeopátiához) mind könnyű szülésen vannak túl. én ma kezdem szedni, 35+4 vagyok
2010. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szülésznőm javaslatára szedtem:

Arnica CH 9 1x5 golyó naponta

Caulophillum CH5 1x5 golyó naponta

Cimicifuga Ch5 3 naponta 5 golyó

36. héttől szedtem

Málnalevéltea napi 2x2dl ittam azt is a 36. héttől.


Szülés után egy hétig még kellett szednem az arnicat.

Könnyű és gyors szülést kívánok. Utána jó babázást!

2010. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Caulophillum,

Cimicifuga-ból csak ch9es van, azt ajánlották,olyat is vettem, akkor abból mennyit szedjek???

2010. jan. 25. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:
mehet abból is az 5 golyó
2010. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!