Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan kezdjem szedni a...

Hogyan kezdjem szedni a fogamzásgátlót szülés után?

Figyelt kérdés
sziasztok. a 6 hetes kontrollon írt fel fogamzásgátló gyógyszert a dokim, de elfelejtettem megkérdezni, hogy mikortól kezdjem el... mert régebben a mensi első napjától kezdve szedtem, de hát most nem tudni mikor jön meg megint, mert szoptatok. biztos hülye kérdése, bocsi. 10 éve nem volt dolgom gyógyszerrel, annyira lefoglalt a babáért folyó munka :) köszi a segítséget!
2008. dec. 7. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A cerazattet írta fel? Azt akkor kezded el szedni,amikor akarod,mert ugyebár azt tényleg nem tudhatod,mikor jön meg.28 db gyógyszer van benne,tehát nem kell szünetet tartani sem,szedd folyamatosan.A 10. naptól nyújt védettséget,én pont akkortól 2 hétig véreztem,de azóta semmi gond.


13 hetes anyuka

2008. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! igen azt írta fel!
2008. dec. 8. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!