Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi van még hátra? (bővebbe...

Mennyi van még hátra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
37.hetes vagyok és nagyon be van keményedve a hasam, a pici meg egészent lent mocorog (néha úgy érzem mintha a combomat nyomná)Eléggé nagy folyásom is van...már bocsi(darabos, nyálkás) lehet a nyákdugó darabok? Fáj a fejem, meg hányingerem van.
2010. jan. 24. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem hányingerem a háromperces fájásoknál volt, úgy tudom akkor mindenkinek van. A vajúdás elején volt olyan furcsa émelygésem egy-egy fájás alkalmával. A nyákdugó az stimmel, nekem az kb másfél órával a baba születése előtt ment el.


Az idő nem stimmel. 37 hetes vagy. Mindenesetre megindulhat a szülés, ha elkezdődnek a fájások amik egyre erősödnek és sűrűsödnek, és fontos, hogy ciklikusan kövessék egymást!!, akkor szerintem nyugodtan nézesd meg magad. Maximum hazaküldenek. Mit veszíthetsz?

2010. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
emelygésem már a tegnap óta van...de most nagyon kavarog (megy) a gyomrom is.Az az igasság, hogy feszült vagyok, mert most vagyok elöször egyedül (párom nélkül) ithon, és ideges is vagyok, mert csak holnap este jön haza és attól tartok nem túl jót tesz a stress...amugy köszike
2010. jan. 24. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még nincs itt az idő! Én teljesen egyedül vagyok hónapok óta itthon, a férjem külföldön van, és megmondom őszintén, most már hogy itt lenne az idő nagyon ideges vagyok. Már napok óta szinte rettegek, hogy mikor kezdődik el valami. Hasmenésem szokott néha lenni, és én is szoktam émelyegni, meg van amikor már annyira parázok, hogy ver a víz, gyakorlatilag rosszul leszek. Szerintem csak azért vagy ideges, mert nincs veled senki. Ne aggódj neked még elég korai lenne. Próbálj megnyugodni!
2010. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NEkem viszont így kezdődött és rá 1 napra meg is lett a baba - a 38. héten. A fájásokra figyelj, ha jönnek, hajrá...
2010. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? :-)
2010. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most nyugisabb vagyok, de a vérnyomásom emelkedett a megszokott eddig 115/70 volt most meg 148/98 az magas? mindenkinek köszönöm
2010. jan. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!